Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés visszatartása?

Vizelés visszatartása?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon nehezen tudom visszatartani a vizeletem, de egy buliban szinte alig. Ha megiszok pár felest, utána az alkohol vízhajtó hatása miatt kb 10 percenként kell WC-re mennem, ami szknte élvezhetetlenné teszi a bulit. Efyértelműen gyengék a hólyagjaom. Hogyan lehet ezen segíteni? Esetleg "edzeni" rá?

2020. júl. 12. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
A megoldás kézenfekvő: ne igyál.
2020. júl. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Csak egy húgyhólyagod van, szerintem.
2020. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez lehet prosztata,és elzáró szelep gond is .
2020. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb 2 decit alig bírok visszatartani.
2020. júl. 14. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiperaktív hólyag szindróma. Nekem is ez van csak én nő vagyok. Wc közelben lehet csak inni. :) neked egyszerűbb a dolgod féfiként, úgyhogy ne panaszkodj. De nálam úgy indult minden fesztivál, hogy előbb nézem meg van e wc és mekkora a sor. Ha hosszú akkor nem iszom alkoholt. Ez van.
2020. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És nekem nem csak az alkoholtól. Teaktól meg néhány gyömölcstől kavétól is. De az alkohol a legdurvább. A barataim már csak röhögnek ezen. Volt hogy leindultam haza és a kertkapuból mentem is vissza a wcre :) ilyen színten. Valami vény nelküli kalszulákat láttam már hólyagerősítésre de nem tudom ér e valamit. Mondjuk egy urológiai kivizsgálás sem árt hátha oka van. Nálam semmit nem találtak.
2020. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg csak 1 hólyagod van :D
2020. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy értve hogy csak egy hólyagom van? :D
2020. aug. 6. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy húgyhólyagod van. Mert mit godoltál hány db van belőle? :)
2020. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egy van alapból. Csak itt úgy mondták mintha rendellenes lenne mint pl ha egy vesém lenne xd
2020. aug. 7. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!