Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Metélt fiúk vannak itt?...

Metélt fiúk vannak itt? Légyszi help SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok! Műtét előtt állok egy héttel, kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Nem a műtéttel kapcsolatos dolgokra gondolok, hanem arra, hogy a későbbiekben milyen így a szexuális élet, milyen fityma nélkül az élet! Minden tapasztalat érdekel, egyaránt előnyök, hátrányok(sajnos úgy hallottam az utóbbiból több van :c) Tényleg minden apróságba vonjatok bele légyszíves lehetőleg őszintén! Nők és olyan emberek akik nem metéltek kérem kíméljenek! (egészségügyi okokból műtenek)



2020. júl. 14. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
A metéltek itt hátrányokról neked nem irnak,de a metélést kedvelők sem.
2020. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vannak olyan metéltek véleményem szerint, akiknek van negatív élménye. Arra lennék kíváncsi, hogy ez az élmény mivel kapcsolatos, mert eléggé félek a műtéttől.
2020. júl. 14. 22:38
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, hogy nőként írok, nem tudom, miért akartál kizárni. A párom körül van metélve tini kora óta. Azt mondta, a műtét után nagyon kellemetlen volt, amig hozzá nem szokott az új helyzethez, extra érzékeny volt a makkja, fájt, ahogy a gatya hozzáért. Azóta semmi rossz tapasztalata nincs. Könnyebb tisztán tartani, a szexuális életet nem befolyásolja.
2020. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, azért szerettem volna a metélt fiúkat közvetlenül kérdezni, mert így első kézből értesülök, az előnyökről hátrányokról, gondolok itt arra, hogy mennyivel csökkent a szexuális élmény, valamint egyéb olyan dolgokra, amit a fent írt kérdésben megfogalmaztam.
2020. júl. 15. 10:46
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Aki itt a higéniával jön,hogy könnyebb tisztán tartani,az a füleit is vasaltassa ki.Szerintem az még bonyolultabb.

Nagyon sokan a műtéttől tartanak,pedig abból semmit,vagy csak nagyon keveset lehet érezni.A szenvedés az utána következik.

Az lesz felejthetetlen.

2020. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Rocco mester is azt mondta, hogy élete legrosszabb döntése volt, hogy megcsonkíttatta magát
2020. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Látom az utolsó 2 embernek majdnem sikerült felfogni az írásom tartalmát. Nyilván nem olyan emberektől kérdezem, hogy milyenek a körülmetéléssel kapcsolatos benyomások, akik csonkításnak tekintik ezt a megoldást... Mellesleg nem mindenkinek van olyan baszott nagy szerencséje, hogy “gyárilag” teljesen egészséges a fitymája, de remélem mostmár mindketten boldogak vagytok, így, hogy valakinek elbasszátok a kedvét, úgy, hogy eleve félek a műtét utáni élettől.
2020. júl. 15. 23:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megcsinálták pár éve és semmi gond nincs vele. Tökéletes lett.
2020. júl. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Miért, nem csonkítás? Ugyanaz, mint a női metélés
2020. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen mindegy mi miatt történik a test 1 részének az eltávolítása,az bizony csonkítás.Nem mindenki rajong érte.

Te magad kérted az őszinte válaszokat,és most sértve érzed magad .

Még az orvos sem fog tájékoztatni a hátrányokról,pedig ez is előirás számára .Erről csak orvosi könyvekben olvashatsz,de csak abban amelyik bővebben is foglakozik ezzel.

Rosszul gondolod,hogy csak a metéltek tudnak infót adni.

2020. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!