Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor van valakinek orgazmusko...

Mikor van valakinek orgazmuskor here fájdalma? (Nem egymás utáni orgazmusra gondoltam)

Figyelt kérdés

A párom a napokba mesélte, hogy amikor orgazmusa van, akkor kellemetlen neki, fáj a heréje, nehezebben megy el.Az együtléteink is megcsappantak, heti egy alkalommal, de én is érzem, hogy valami nincs rendbe.Beszéltünk erről, de sajnos nem tudta, hogy mi lehet, kezd attól tartani, hogy impontens lesz 28 éves korára.Pár hónapja az orvos megállapította, hogy magas a gamma értéke.Az orvos felírt neki egy gyógyszert, amit szed is, kb azóta tüntek fel ezek a tünetek, amiket felsoroltam.Lehet, hogy a gyógyszer az ok?

Tudom, orvoshoz kellene fordulnia, de sajnos ő egy kicsit tart az orvosoktól, ellenőrzésre következő hónapba kell mennie.


2010. aug. 2. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjen orvoshoz! Az orvosoktól mindenki fél, de muszáj legyőzni a félelmet!
2010. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha rajtam múlna, már ma elrángattam volna.De ezt sajnos nagyon kellemetlenül érinti, s sajnos a munkája miatt nem nagyon tud elszabadulni a munkahelyéről.:(
2010. aug. 2. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!