Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szív katéter után van értelme...

Yoshimitcu kérdése:

Szív katéter után van értelme a szív izotóp vizsgálatnak?

Figyelt kérdés
Az idén voltam szív katéteren mellkas fájdalom miatt ami negatív lett. Utána volt még terheléses ekg amin voltak eltérések, angina pectorist írt. Az orvos tovább küldött szív izotópra. Azóta voltam másik kardiológusnál, meg még egytől kérdeztem, akik azt mondták, negatív katéter után, nem tartják feltétlen szükségesnek a szív izotópot. Nem szedek szív gyógyszert, csak néha fáj a mellkasom. Menjek el vagy csak feleslegesen mérgezném magam vele? 31F.
2020. júl. 19. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha néha fáj a mellkasod akkor ezt közöld a kardiológus orvossal és majd eldönti, hogy szükséges e a CT

Én megnézetném mert nem normális, hogy fájdalmaid vannak, elméletileg nem kellene, hogy legyenek

Nem lesz tőle semmi bajod csak egy minimális izotópot kapsz vénásan ami után sok vizet kell innod, hogy kipisild ami benned marad bár a sugárzó anyag a sejtekre hatással van ahogy bekerül a szervezetbe azonnal

2020. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!