Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrös a pöcsöm mit tegyek?

Szőrös a pöcsöm mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fitymám szőrös most mit tegyek? Nektek is ilyen? F

2020. júl. 19. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le.
2020. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik részen? A tövénél?
2020. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem, normál esetben a pénisz töve szőrös maximum a fityma rész már nem

Szerintem el lehet távolitani orvosilag ezeket a szőrszálakat mert ez szex közben elég zavaró lehet és kinézetileg sem túl esztétikus

2020. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja a fitymám is szőrös ugyan úgy mint az egész
2020. júl. 19. 18:00
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

A fitymád? Azt nehezen tudom elképzelni amúgy, hogy néz ki?

Hát én max borotva helyett hajnyíró nullásával vágnám le, de akár borotva is jó lehet.

2020. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Körülötte is szőrös meg fut fel a fitymán is a szőr és ugyan olyan nagy szálak vannak ott is. Fitymán szinte a bőrt eltakarja olyan sűrű. A makkon nincs szőr.
2020. júl. 19. 18:24
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Bőrgyógyászatra menj el vele és kérdezd meg az orvost, hogy mit lehetne vele kezdeni, hogyan lehetne eltávolítani a szőrszálakat

Ha nagyon zavar a dolog akkor körül is metéltetheted magad ha nincs más megoldás és akkor vége a kellemetlen jelenségnek

Bár én ilyet most hallok először, hogy valakinek a pénisze teljes hosszban szőrös legyen, de nem elképzelhetetlen a dolog

2020. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a körülmetélésnek sokkal több hátránya van mint előnye, ha nincs más gond egyáltalán nem érdemes ezt csinálni szerintem.
2020. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez igaz, akkor ez tényleg orvosi eset. Én nem próbálkoznék borotvával, egy elég érzékeny részről beszélünk, nem lenne jó megsérteni. Viszont bőrgyógyásznak minél hamarabb mutasd meg. Én el tudom képzelni, hogy valamilyen lézeres megoldással meg tudja szüntetni ezt a problémát.
2020. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg ott is szőrös akkor nehéz ügy. Ilyen jellegű szőr problémák hormonális eredetűek, nagy utánajárás kell ahhoz hogy orvos is hozzá tudjon szólni. Esetleg ha nem akarsz orvoshoz menni akkor dm, rossman szőrtelenítő krém rövid időre megoldás lehet.
2020. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!