Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik a hererák tünetei?

Mik a hererák tünetei?

Figyelt kérdés
Na szóval 16 éves vagyok es heremben van valami dudór (nemtudom hogy mondjam el) de ez mindig is ott volt semmi bajom nincsen ondóm is van...de az a kicsi dudór mindig ott volt a az egyik golyom mellettxD csak felek nagxon de nagyon hogy hererákom van es ugy vettem eszre (mar regen)hogy a zsacsim osszenyomtam hogy kituremkedjenek a golyoim es eszre vettem azt a pici valamitxd de nem gond semmi de azert idegesit mert mindig rakon agyalok
2020. júl. 19. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
De ha csak siman tapogatom akkor nem is talalom azt a valamit... Olyan mintha a herembe egy vastag ér lenne vagy nemtudom...
2020. júl. 19. 18:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos
2020. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3# nem nezem meg mert nagyon hipohonder vagyok😂😂😂😂
2020. júl. 19. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj orvoshoz, bátyám is be diagnosztizálta magát aztán a végén kiderüot hogy semmi baja
2020. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!