Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert érzékeny a péniszem?

Miert érzékeny a péniszem?

Figyelt kérdés
Érzékenyebb mostanság a péniszem serdulokorban vagyok es azt tapasztaltam hogx erzekenyebb a peniszem a makkom volt egy ido mikor fajt is...
2020. júl. 20. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A makk érzékenysége természetes dolog. Általában akkor válik túlságosan érzékennyé, ha kevés inger éri. Már az is sokat javíthat ezen, ha alaposabban tisztálkodsz, vagyis minden nap felhúzod a bőrt és megmosod alatta is a kezeddel érintve, ahogy a tested többi részét.
2020. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En furdok minden nap es mosom meg naponta is kb 3-4× masztizok szerintem nem ez lehet az oka..😢
2020. júl. 20. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, akkor pihentesd kicsit többet és meglátod majd, hogy ez okozta-e!
2020. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Csökkentsd a maszturbáció számát. Van akinek elélvezés után annyira érzékeny, hogy alig lehet hozzáérni, míg más kb azonnal készen áll a következő menetre. Lehet hogy nálad is kiveréstől kiverésig egyre érzékenyebb lesz. Szóval ne verd ki egy nap ennyiszer csak max 2x. Inkább a minőség a lényeg, és nem a mennyiség.
2020. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzőekkel. Kevesebb maszti, és mikor tisztálkodsz húzd vissza a bőrt. Barátomnak is volt ilyen gondja, neki azt is tanácsolták, hogy néha úgy legyen napközben is otthon, hogy felhúzza picit a bőrt és szokja az ingereket.
2020. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tiltottak,a válasz nem érkezik meg hozzád .
2020. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!