Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves fiú vagyok 180 centi...

18 éves fiú vagyok 180 centi és 53 kiló, hogyan szedhetnék fel 20 kilót?

Figyelt kérdés
Naponta 3-5 ször étkezek, bármennyit is eszem nem látszik meg rajtam, sportolni nem sportolok semmit csak suliban a tesi órák.Jó lenne legalább 20 kilót felszednem:)
2008. nov. 25. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Iratkozz be uszni, es akkor legalabb izmaid lesznek, ha vekony is vagy.

Vagy menj el gyurni, egy jo edzo biztos segitene neked, hogy hizzal es izmosodjal is!

Szerintem nem baj ha vekony vagy, de sportolj, es akkor ehesebb is fogsz lenni. Kosarazni is mehetsz, vagy futni. Mindegy, csak sportolj, es az edzod majd segiteni fog neked.

2008. nov. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hízni sokkal nehezebb mint fogyni!

Ezt tapasztalatból mondom :)

Ha ilyen fajta vagy akkor nem nagyon fogsz hízni bármit is (t)eszel. Inkább én is azt tudom tanácsolni hogy sportoljál valamit és ha legalább egy kis izmod lesz, már nem leszel sovány. (egy 17 éves pasi)

2008. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Jó ötlet ez a sport, asszem majd kondiba fogok járni, az a baj hogy nem igazán érzem jól magam ilyen soványon:S
2008. nov. 26. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
az én pasim ilyen fiatalon még csak kis cérna volt... most, 25 évesen meg egy kis hordó...:) sportolj, attól legalább izmosodsz, és ha esetleg te is megindulnál a "növésben", nem fogsz így járni...
2008. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont azt fontos tudnod, hogy bármit sportolsz (főleg ha a testépítésről ban szó) akkor megfelelő táplálkozás nélkül egy grammot nem fogsz hízni. Ezt mindenképpen tarsd fejben és figyelj rá.
2008. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne akarj hízni én a másik véglet vagyok:( nem eszek túl sokat napi 3 étkezés akkor is csak valami sportolás egész nap szinte (esetleg a kertben csinálni valamit nyáron) és mégis 170cm mellé vagyok 110 KG:(
2009. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!