Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert hullik brutalis modon a...

Miert hullik brutalis modon a hajam 19 eves ferfi letemre?

Figyelt kérdés
Majus ota azt vettem eszre hogy mar kopaszodok amikor felkotom a hajamat ilyen kis csikban lehet latni hogy ott tulsagosan kihullott a hajam! elotte is hullot a hajam de nem ennyire akkor meg nem kopaszodtam!Amugy a hajam leer a nyakamig 2 eve novesztem.. Erdemes lenne elmenni orvoshoz vele? Vagy esetleg nincs valami rendbe a szervezetemmel? Mert edesanyamnak nem hullik ennyire a haja! Koszonom a valaszokat (19/F)

2020. júl. 25. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vashiány?
2020. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok minden okozhatja. Érdemes lenne egy vérképet nézetni.

Lehet tápanyaghiány, hormonprobléma, gyulladás a szervezetben, genetikai örökség. Mondjuk ez utóbbi az, amire nincs gyógymód.

2020. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek nézd meg a felmenőidet. Ha apukád, nagypapád stb. fiatalon kopaszodott, valószínű rád is ez var.

Ha nincs ilyen gond, legelsőnek vetess vérképet, amúgy se árt ellenőrizni, minden rendben van-e.

Valószínű vitaminhiányod is van, vegyél a boltban multivitamint és azt szedd. Illetve vehetsz hajra való vitamint is, rengeteget segít nekem visszanőtt a hajam tőle (Biovanne), ezt nagyon ajánlom!

Egy egészségügyi vágás a hajvégből nem ártana, és próbaképp egy samponcsere.

Remélem segítettem.

2020. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és a hajgumikkal/fésűvel is vigyázz, valamelyik képes kitépni a hajadat, ha gyengék a hajtöveid.
2020. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Mióta divat a man bun (fasziknak a konty), sokan tapasztalnak ilyet. Ha nem elég hosszú ahhoz, hogy lazán össze tudd fogni, és folyamatosan feszül, az simán okozhatja. Rengeteg srác kibaszik így magával, mert minél hamarabb akarnak összefogható hajat. Ez elég hosszútávra is ki tud hatni amúgy.

De egyébként meg tényleg nagyon sok oka lehet, még vérkeringési problémától is. De én ismerek olyat, akinek 21 évesen már annyira nem volt haja, hogy ledúrta inkább a maradékot is. Genetika.

2020. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat! Igen valoban gondolkodtam hogy ideje lenne mar egy verkepet nezetni hogy megis mi a problema forrasa.. Ettol fuggetlenul irthat olyan is akinek ilyen modon hullot a haja es megoldodott a problemaja:)
2020. júl. 26. 03:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ha a vérvételből nem derülnek ki semmi is próbálkozhatsz hajhullás elleni szerekkel. Dercos ampulla elég jó, vannak hajhullás elleni vitaminok is nekem a revalid vált be, mellette valts alpecin koffein saponra. Vagy nézz el a bőrgyógyászhoz ő is rud felirni hakhullas elleni készítmenyt az olcsóbb kategóriából mert a vény nélküli cuccok nagyln drágák.
2020. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!