Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mitől van meg duzzadva a bal mellbimbóm? Fájni nem fáj csak viszket. Nem rég kezdtem el gyúrni és szedek étrend kiegészitőt (attack) ha vki ismeri. Csomó nincs benne meg semmi csak zavaró hogy csak a bal. Normális válaszokat légyszi! 24/F

2010. aug. 4. 08:05  Privát üzenet  

A válaszok
Nem lehet, hogy amíg aludtál, megcsípte egy szúnyog?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2010. aug. 4. 08:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy szúnyog csipés.már bekentem fenistillel de semmi.

# 2/5Időpont 2010. aug. 4. 12:13 Privát üzenet
Mióta duzzadt, és viszketős?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2010. aug. 4. 15:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kb 1 hete viszket.

# 4/5Időpont 2010. aug. 4. 19:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ja és duzzadt.fájni nem fáj csak nagyon zavaró.lehet köze az attackhoz?

# 5/5Időpont 2010. aug. 4. 19:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kondizom rendszeresen és érdemes étrend-kiegészítőt is inni hozzá vagy elég ha fehérjedús ételeket eszem?
Melyik "D" Vitamin étrend kiegészítőt ajánlod?
Próbáltátok már a Branderburg Géza féle Neutroptim nevű étrend kiegészítőt? Tapasztalatok?
Fél éve járok rendszeresen konditerembe és hízókúrán vagyok h tudjak mire izmot építeni. Tudtok olyan étrend kiegészítőt ami bevált? Nekem a (nutridrinket ajánlották) azzal kapcsolatos vélemény
Más is eszik ennyi étrend kiegészítőt? Van értelme?
Milyen vitamint, étrend kiegészítőt érdemes annak szednie, aki szinte semmilyen zöldséget és gyümölcsöt nem eszik?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!