Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után makk nagyon...

Körülmetélés után makk nagyon érzékeny?

Figyelt kérdés

Körülmetéltek és elég sok bőrt hagytak. Sajnos nagyon érzékeny a makkom és nem bírom hátra húzni sem...alsónadrágot sem bírok hordani, egész nap anélkül fekszek a műtét óta...

Meddig lesz ennyire érzékeny?

Hogyan tudom így betadninnal fertőtleníteni?



2020. aug. 6. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomat írom neked. Nekem is nagyon érzékeny volt, alig tudtam hozzá érni régebben. Mikor tudtam hogy metélni fognak, elkezdtem hátra húzva tartani a fitymát hogy szokja a makkom hogyha hozzáér például a nadrág. Pár hét alatt sokat javult a helyzet, aztán metélés után teljesen elmúlt minden probléma ami az érzékenységből adódott. Szerintem légy türelmes, a szervezet okos, képes alkalmazkodni csak idő kell 😊😊
2020. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Nekem sajnos sose volt szabadon a makkom, nem is láttam még a műtét előtt.Ezért lehet ennyire érzékeny

2020. aug. 7. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkr ezert neked eleg sulyos volt. Kell ido, amig az erzekenyseg elmulik es rendben lesz.
2020. aug. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1,5-2 hét talán.
2020. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 nap után kezd csökkenni az érzékenység, de még mindig nem elviselhető.
2020. aug. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!