Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másoknak is megvizsgálja az...

Másoknak is megvizsgálja az urológus a prosztatát fiatal korban? Évente 1x elszoktam menni here rákszűrésre, és mindig van "matatás" is, magán orvoshoz járok.

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Évente???

Hát ez így nagyon nagy felelőtlenség!


És mi van, ha közben támad a rák?


Nem jobb volna félévente? Vagy havonta? Esetleg hetente?


Szerintem a tuti az lenne, ha a doki állandóan a seggedben tartaná az ujját, így ha bármilyen gond van, rögtön tudna szólni...

2020. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Soha nem fordult elő, pedig majdnem 40 vagyok.

Sok értelmét nem látom.

Kb.piszok nagy szerencse kell, hogy pont kezdeti stádiumban, pont akkor nézik meg, és veszik észre a betegséget.

És mi van az év többi 364 napjában? Semmi értelme.

Annak ellenére ezt mondom hogy 9éve tünetmentes rákos beteg vagyok.

2020. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen,nekem is urológiai vizsgálathoz hozzátartozik a prosztata rákszűrés.
2020. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Magán orvosnál mindig minden van.Ettől függ a vizsgálat díja .
2020. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Azért az nagyon nem mindegy,hogy a rákot már kimutatták,vagy még nem egy vízsgálatnál.Ez bármikor át tételődhet más szerve,és ha gyors lefolyású lesz,abban hal meg .

2 es ez nem olyan vicces.

2020. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Tehát van egy alapos orvosod.... mi a kérdés?
2020. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a negatív kommentekkel..még szép, hogy normális.

Egy normális orvos mindig végez rektális digitális vizsgálatot, merthogy így hívják..bizony nagyon is jól teszed, hogy eljársz évente mivel inkább egy kellemetlen vizsgálat, minthogy baj legyen.

A párom 30 évesen ment el, mivel spermavizsgálatra szeretett volna beutalót kérni, de ő megmondta előtte az orvosnak, hogy nem engedélyezi a vizsgálatot...akkor sincs semmi, max. beírják a leletbe, hogy elutasítottad azt a vizsgálatot..ennyi.

Ne aggódj..a legtöbb urológusnál hála ez alap..:)

2020. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, hozzátartozik a vizsgálathoz, mástól is hallottam már. Szerintem tök okés, inkább túlesek rajta (majd ha megyek dokihoz), minthogy bajom legyen.
2020. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!