Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Piszoárnál ha van a...

Fiúk! Piszoárnál ha van a nadrágja slicce akkor illik azt használni vagy az is jó ha simán lehúzom elöl?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Én mindig mindig kigombolom, és lehúzom a sliccet, nem vacakolok vele.

Egyébként senkit sem érdekel, csináld ahogy akarod.

2020. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Senki sem húzza le a gatyáját a piszoárnál.
2020. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze, 2. az gáz, de szerintem nem úgy értette... vagy én értettem félre.

na mind1

2020. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom ki lehet ez a pisilős kisfiú, már a sokadik "piszoárnál" kérdést teszi fel. Ennyire nem lehet senki sem ostoba. Hol nevelkedett, barlangban? Akkor jó majom módjára utánozza a többieket, abból nem lehet baj.
2020. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%

XD pisilős kisfiú

szegénynek ez a legnagyobb problémája ^^

2020. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
4-es ez egy perverz, aki felizgul a válaszokra, azért ír ki ennyi pisilős kérdést, ez logikus.
2020. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

A szabad idő nadrágoknak nincs slicce,nem sok választék van.

De vannak ilyen gatyák is .Jobb felülről keresgélni.

2020. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Ha cipzáras a slicces akkor csak azt húzom le. Ha gombos a slicc akkor a felső gombot is kigombolom, ha nincs slicc akkor csak simán előveszem. Nem tudom ebben mi a bonyolult kérdező, de a ketegóriát sem találod el. Ideje lenne lelépned gyakoriról és nem itt pervezkedni, mert tiltatni foglak a picsába.
2020. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

1.Nem értem mi az a sok: sokadik pisilős kérdés. Én most először kérdeztem meg.

2. Nem vok perverz csak tudni akarom hogy mások hogy csinálják mert nem kukkolni megyek wcre.

3. Sztem hosszú idő sliccen át elővenni és ezért kérdeztem. Mert vmiert a gyártók odateszik.

Kösz az első és egyetlen értelmes válaszolnak! És ne üzengessetek priviben ha nyilvánosan is nagy a pofatok.

2020. aug. 11. 19:04
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Már bocsánat, de apád nem tanított meg pisilni? Vagy eddig hogy csináltad? Vagy szerinted bárkit érdekel és kommentálja majd, hogy pisilsz egy nyilvános helyen? Heteró férfiak nem foglalkoznak ilyesmivel, tehát ez egy ilyen kamu társkereső kérdés, mert így akarsz "tanárbácsit" találni.
2020. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!