Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaműtétnél teljesen...

A fitymaműtétnél teljesen körülmetélnek?

Figyelt kérdés
Ez egy szerzett fitymaszűkület, nem ilyen volt régebben. Régebben feltüdtam húzni, de akkor sem tudtam megfogni mert érzékeny volt. Most hogy nem tudom felhúzni, nem tud masszívabb lenni. Ezért ha teljesen körülmetélnék akkor az biztos fájna. Ezért szeretném tudni hogy teljesen körülmetélnek e.

2020. aug. 14. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvos fogja tudni megmondani, de szerintem hogyha alaphelyzetben fáj, akkor valószínűleg eltávolítják teljesen.
2020. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fáj a figymám, a makk fájt amikor hozzá akartam nyúlni. Kívülről ha a fitymát hozzádorzsölöm a makkhoz az nem fáj, csak ha közvetlenül a makkhoz próbálok nyúlni. De mostmár nem tudok fitymaszűkület miatt
2020. aug. 14. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak érzékeny, körülmetélés után pár nap a szabadban és megszűnik a fájdalom. Egyébként meg az orvosodtól kérdezz ilyeneket, még a végén betolnak a műtőbe és azt se tudod, mit csinálnak.
2020. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak körülmetéléssel lehet a fitymaszűkületet kezelni,csak sokan azért erre beszélik rá a beteget,mert ez tb támogatott.Csak valóban súlyos esetben van erre szükség teljes körülmetélésre,a fitymaszűkületet van hogy tudják még krémmel kezelni enyhe esetben,vagy bemetszéssel,z platiszkával,fityma plasztikával,részleges metéléssel.Tehát keresgélj a témával kapcsolatban és nyugodtan keress fel dokit,mert attól,hogy megvizsgál még nem kell egyből műtétre menned,sőt ha meggondolod magad,mert rábeszélt egy műtéti megoldásra és mégis meggondolod magad akkor is vissza tudsz lépni,ez nem valami kényszer,tehát ne hogy emiatt ne merj elmenni urológushoz,mert attól félsz,hogy egyből rád erőltet valamit.


Szerintem készülj fel a témával kapcsolatban,hogy milyen megoldások vannak,akár írj össze kérdéseket,kérdezd meg majd a seb kezelésről stb.

2020. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!