Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor lesz végre hónaljszőröm?

Mikor lesz végre hónaljszőröm?

Figyelt kérdés
Fanszőröm már 1,5 éve van, az dús és fekete, a Tanner beosztásban kb a III. Fázisban tart. A Hónaljszőröm viszont már 1 éve csak pehelyszőrökből áll, amiket csak közelről lehet észrevenni, viszont tegnap észrevettem, hogy 2 hosszabb, fekete szál is megjelent a hónaljamban. Ez mit jelent, mikor lesz végre normális hónaljszőröm, mint a többi oszt. Társamnak? Ha leborotválnám, gyorsabban nőne? Szerintem ez mutatja a férfiasságot, azért szeretném ennyire, hogy megjelenjen. 165 cm, Fiú.

2020. aug. 19. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Elárulom neked, hogy a legtöbb nő igénytelennek tartja, ha egy férfi nem borotválja a hónalját.
2020. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Én kezdetektől szedem, bárcsak ki se nőtt volna 😀

Nem kell parázni, eljön annak az ideje, csak várni kell. Egyik szörtelenítő módszer sem erősíti a szőrt. Régi tévhit.

A szőr maga nem él, szörhagyma van, de az bőven a bőrfelszín alatt. A szörnek oly mindegy, hogy bőröddel egy síkban elvágod(borotva), vagy feljebb(trimm). Semmi befolyása nincs a hagymára, ő csak szépen továbbra is végzi addigi dolgát, nem tud semmiről. Optikailag minimálisan erősödhet max, mert vége nem vékony, hanem egyenes és durva lesz. Mivel rövid szúr is. De szerintem ha végig is gondolod: nem lesz se több szörhagymád, , erősödni se fog és gyorsabban nőni se, de nyugodtan utána olvashatsz, ne a semmibe beszéljek 🙂. Nem olyan, mint a növény. Vannak, amik segítik a növést, pl ricinusolaj, de szerintem felesleges. Ezenkívül függ a táplálkozástól és időtől, mivel van amikor lassabban, van mikor gyorsabban nő. Tényleg ne parázz rá, pár év és az is lehet, hogy az lesz a kérdésed, hogy hogyan szabadulj meg tőle 😆 Idővel mindenképp megerősödik. (persze ha most borotválod úgy fog tűnni, hogy segít, közben semmi köze, de a tévhit terjedésében ez eléggé közre játszott)

2020. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, írj rám privátban!
2020. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!