Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha a 12 éves TESÓMnak...

Normális ha a 12 éves TESÓMnak mindene szőrös ? Többi lent.

Figyelt kérdés
A hónapja már 2 centis göndör szőr szálak, a fanszőrzet bokor,a végtagja i mint egy medvének és már a bajusz a is sötétedik. Nyugodtan kérdezz. Normális válaszokat.

2020. aug. 26. 00:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Erre annyit tudok mondani, hogy hamarabb érik, mint a kisfiúk többsége.
2020. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

És a 12 éves tesódnak mit nézegeted a fanszőrzetét? Annyira azért már nem gyerek, hogy pucéran nézegessétek.

Vagy te már megint az a tesóperverz vagy?

2020. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
A "hónapja" valószínűleg a hónalja lehet. Azt is értem, hogy szőrös a karja és a lába, meg a nemi szerve környékén, de mit kellene "nyugodtan" kérdezni? Bevallom nem lettem ideges vagy feldúlt attól, hogy a tesód szőrösödik. Valószínűleg nagyon korán érő lehet, ahogy láttam már 11 éves fiút is szőrösödni. (Igaz, jóval magasabb volt kortársainál és nem annyinak látszott.)
2020. aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Amíg nem úgy néz ki, mint Luther Hargreeves én nem aggódnék.
2020. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

12 évesen nem gond, hogyha már szőrösödni kezd. Ilyen idős korban a lányok közül is vannak akik már menstruálni kezdenek. Vannak akik korábban érnek, a tesód is ilyen.

Az meg hogy 12 éves tesód nézegetése rendszeresen meztelenül a te dolgod, de szerintem sem normális dolog már.

2020. aug. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Fiú vagy lány? Te milyen nemű vagy és hány éves?


Ennyire bizalmas kapcsolatban vagytok - a szüleid adtak valamilyen okot arra, hogy ne bízzon meg bennük a Testvéred?

2020. aug. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Normális. Ő már a serdülőkorban van.
2020. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

4. végén (11 évesen) az én osztályomban már szinte minden lány borotválta a lábát/hónalját, mert már volt annyi szőr ott. Én meg már 10 éves korom előtt is elkezdhettem volna, mert mire a tőbbieknek kezdett erősödni a hónalj/lábszőrük, én már rég menstruáltam is.


7.-ben (13-14 évesen) 2 fiú osztálytársamnak már biztosan volt bajusza. A többire nem emlékszek.


Szóval az hogy a testvéred 12 évesen már kezd láthatóan kamaszodni, nem nagy dolog. Amúgyis már kiskamasz.

2020. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Anno nekem is 12 évesen már rendesen szőrös volt ott lent meg a lábam és a karom is, meg a bajuszom is rendesen látszott. És öcsémnek is 12 évesen hasonló volt. És ezt honnan tudom? Mert közös volt a szobánk és este-reggel öltözéskor láttuk egymásét. Ha akartuk ha nem és soha nem volt probléma belőle, egyszerűen kicsi korunk óta úgy volt.
2020. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez függ a fajtól,genetikától.

Van a forditottja,alig lesz szőrös.

2020. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!