Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Impotencia? Merevedési zavar?...

Impotencia? Merevedési zavar? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves srác vagyok, és eléggé kellemetlen problémám van. A dolog háttere az, hogy nekem volt egy barátnőm, akivel majdnem 3 évig együtt voltunk. A szex mindig rendben volt, mindig mindketten éreztük, ha éppen itt volt az ideje. Azonban szétmentünk. Nemrégiben jött egy új lány az életembe, akivel többször is megpróbáltuk a dolgot, és nem tudom miért, de az előjáték során, és illetve végig lankadt maradtam. Nem értem, hogy mi lehet a probléma. Tudomásom szerint ennyi idősen nem kellene, hogy ilyen problémám legyen. Beszéltem édesapámmal is, hogy esetleg neki volt-e ilyen problémája, de nem volt. Vérkeringési problémáim soha nem voltak, most sincsenek. Mi lehet a baj? Mit tegyek?

2020. aug. 30. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kívánod te egyáltalán ezt a lányt? Esetleg nem lehet, hogy nagyon görcsösen akarod?
2020. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Lehet hogy az előzőn még nem léptél túl és hamar váltottál
2020. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg lelki oka van, nem leptel meg tul az elozo parodon. esetleg egy pszichologust keress fel ha tovabbra se valtozik a helyzet
2020. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Változott az új kapcsolaton kívül más is az életedben? Suliban vagy munkahelyen? A stressz, fáradtság is befolyásolhat. Hosszabb előjáték és orális szex során van erekciód? Adj időt magadnak és a kapcsolatnak is. Ha nem javul a helyzet érdemes orvoshoz fordulni
2020. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak.

Igen, nagyon is kívánom, kb jobban mint bárki mást.


Utolsó válaszolónak.

Mivel két hét szabin vagyok, és az első hét már letelt, ezért semmi stresszem nincs, alapból is nyugodt személynek írnám le magamat. Mennyit kellene várnom?

2020. aug. 30. 21:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Felizgat az új barátnőd? Petting, közös maszturbáció. Ezeknél van erekciód?
2020. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem csináltunk. Igazából még úgy normálisan nem is járunk, csak amikor együtt alszunk néha, akkor szoktunk "huncutkodni".
2020. aug. 30. 21:31
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon félek egyébként, hogy nem fog változni a dolog.
2020. aug. 30. 21:31
 9/14 anonim válasza:
Ha nem változna akkor pszichológushoz mindenféleképpen menj
2020. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Várunk még egy kicsit. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2020. aug. 30. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!