Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy egy pattanás van...

Lehet, hogy egy pattanás van a péniszemen?

Figyelt kérdés
Ugyan olyan, mitha az arcomon lenne. Mivel tudnám kezelni, hogy elmúljon? Lesz valami káros hatása a férfiasságomra nézve?
2010. aug. 6. 14:49
 1/5 anonim válasza:
Nekem is volt ott egy pattanás, de magától eltűnt egy idő után, de viszont látszik a helye:S Pattanás elleni krémmel szerintem be lehet kenni, pl: Zineryt, de recept kell hozzá.
2010. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányoknál is előfordul, hogy intim helyen pattanás, sőt kelés nő. Meglepődtem volna, ha a pasiknál ilyen nem történik. Kezelni ugyanúgy lehet, mintha bárhol máshol volna. De ugye nem kozmetikushoz megy vele az ember.
2010. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor tehát lehet úgy mint egy pattanást az arcomon

Kinyomni kilehet( az egy dolog, hogy qrvára fájna)?

2010. aug. 6. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
No igen. Ha érett, ki is nyomhatod, aztán fertőtlenítsd le. Nem mondom, hogy örömödben fogsz ugrálni, de még mindig jobb, mintha váratlan helyzetben kifakad. Fürdés után, mikor egyébként is tiszta vagy már, és a bőröd is mindenhol puhább, próbáld meg. Kisajkan sem volt egy élmény, de menni még rosszabb volt, mert fájt. És féltem, nehogy több is jöjjön, meg ha kifakad, nehogy rossz helyre kerüljön a trutyi.
2010. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megérett szurd meg tüvel,hogy könnyebben kijöjjön a cucc,akkor nem fáj annyira,nem kell nyomnod mint az őrült h kifakadjon
2010. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!