Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet? Plusz milyen...

Ez mi lehet? Plusz milyen mellékhatásai lehetnek, ha egyszer csak abbahagyom az önkielégítést?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hónapok óta kétnaponta (volt hogy naponta többször is) maszturbáltam sportolás előtt is után is. Sajnos rosszullettem több alkalommal és gyanakodtam hogy ezért. Egyszer csak elkezdett húzni a fejem balra, majd összeszorult a kézfejem és zsibbadtak a végtagjaim. Ennek már nagyjából egy hete, azóta nem merem ejakulációig elvinni az önkielégítést.


Ez lehet kóros vitamin/elektrolit hiánytól? Vagy túlzott kimerültségtől?


Köszönöm a segítséget.



2020. szept. 13. 12:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mi lehet, szoktam stresszelni, de ez nem tudom hogy mitől lehetett. Mindig nehezebb sport után lépett fel ez a dolog. Mostba terhelhetőségem is csökkent egy picit, meg szedek B, D vitamint és Béres cseppet, pihenés mellett.
2020. szept. 13. 12:46
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ejakulációhoz nincs köze, az nem okoz ilyesmit. Képzeld el, ha mindenki rosszul lenne, aki rendszeres nemi életet él... Esetleg a vérnyomásodhoz lehet köze, ami sportnál és maszturbációnál is megemelkedik. Ki kellene vizsgáltatnod magad! A maszturbációnál megállni ejakuláció előtt nem jó ötlet, mert attól meg fognak fájdulni a heréid!
2020. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Tudod ha kijárási tilalom lenne még meg is érteném. De hogy most egy fiatalnak ennél nincs jobb dolga, és még ide ki is írja ennél szánalmasabbat nehezen tudok elképzelni.
2020. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy az ondóval sok cinket és elektrolitokat veszítünk.
2020. szept. 13. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Jó hülye vagy
2020. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak gratulálni tudok neked. :)
2020. szept. 13. 13:07
 7/16 A kérdező kommentje:

Várom a normális válaszokat.

Köszi szépen :)

2020. szept. 13. 13:08
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Semmi bajod nincsen. Azon kívül hogy egy exhibicionista kis perverz vagy és tök röhej amit itt előadsz. Persze ettől lesz elektrolit hiányod. Ne röhögtess már. Inkább vedd elő a biológia könyved.
2020. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az agyi keringés megváltozása állhat a háttérben.
2020. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Tudtad hogy az ondó tele van fehérjével? Hogy ne veszíts edzés előtt, verd a szádba. 😆

Vadbarom....

2020. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!