Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy férfinál, hogy ha kopaszod...

Egy férfinál, hogy ha kopaszodik, meg lehet állítani a kopaszodást ösztrogén szedésével?

Figyelt kérdés

#férfi hajhullás #férfi kopaszodás #ösztrogén szedése férfiként
2020. szept. 18. 20:16
 1/8 Hellmano ***** válasza:
96%
Hát van az a vicc, hogy csak egy valami állítja meg a hajhullást az pedig a föld :D
2020. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Az megérné neked, hogy kinőjön a melled, nemzőképtelen legyél, hogy megálljon a hajhullás?
2020. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már van férfi cicim úgyis, szóval mindegy...
2020. szept. 18. 20:32
 4/8 Hellmano ***** válasza:
61%
Amúgy, ha örökölt kopaszodásod van azt semmivel sem állítod meg az elfogy és ez van. Max. hajbeültetés, de nézd meg a Palikát, milyen gáz neki pár szál maradt meg, amit beültettek, igaz jobb, mint ami volt neki, mert a semmi volt, de ez akkor sem mondható hajnak csak pár szálnak a feje tetején, hátul meg a patkó ugyanúgy megvan neki. Ha van fejed hozzá, akkor nyugodtan told le nullással azt ennyi, legalább nem kell szenvedned vele 3 naponta letolod.
2020. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nullásgéppel állítottam meg. Azaz elébe mentem. És nem bántam meg. 14 éve vagyok scheggkopasz és szeretem. Nem volt kedvem getczhyzni ilyen szarokkal.
2020. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Muszáj?

Csak röhögni tudok azon kollégáimon, akik:

-ritkul a hajuk, és ide-oda fésülgetik, hogy az látszódjék, hogy van hajuk.

-őszül a hajuk, és befestik mindenféle vad (női!!!!) hajfestékkel sötétbarnára, vagy fosszínűre.

Mi meg az egyik -divatos szóhasználat szerint- "spanommal" hülyére röhögjük magunkat rajtuk, sőt, ki is cikizzük.

A szóban forgó kolléga: már 4 éve tarkopasz, ő maga nyírja, mert rájött, hogy nincs értelme ide-oda fésülgetni, meg takargatni. Lenyírta a fenébe, azóta már háromszor is barátnőt cserélt. Mind fincsi 30-as bőrök.

Én pedig őszülök, kb mint George Clooney, de nem festem a hajam, nem szégyellem.

Megjegyzem, ez is tetszik ám a jó 40-es MILF-eknek.

Ja igen. Kolléga úr 52, én 48.

Szóval... sokszor jobb, ha nem próbáljuk magunkat "renoválni".

2020. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb az ilyet borotvával megállítani. Másnak nincs értelme.
2020. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ennyi vadbarmot, és mivan ha valakinek nem áll jól a kopasz fej? Mint példáúl én, egyméteres homlok, lapátfül
2023. febr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!