Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetelés elkerülhető?Lanka...

Taktikus kérdése:

Körülmetelés elkerülhető?Lankadt állapotban hátrajön a bőr teljesen,viszont mereven nagyon lassan,amikor a makk aljához ér,és húznám le olyan mintha odalenne tapadva viszont lehúzható lassan óvatosan.Mereven nagyon nehezen tudom visszahúzni(22f)

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A világon minden elkerülhető. Nekem a szárkapocscsontom tört hosszára. Nem mentem orvoshoz, elporcosodott a heg. Ma nem tudok két óránál többet állni vagy menni. De olyat nem tudsz ide leírni ami nem kerülhető el.
2020. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy igy leirtad, ez nem tunik annyira sulyosnak. Menj orvoshoz, kerj tole tanacsot, ne huzd a dolgot, kulonben a vegen tenyleg nem lesz elkerulheto.
2020. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Had huzogassa...


Irány a doki és nem kell levágni

2020. szept. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tagitsad
2020. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
A túl rövid fitymaféket át lehet vágni, nem kell teljes körülmetélés.
2020. szept. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg részleges fitymaszűkületed van. Urulógián - bármid is van - találnak rá megoldást.
2020. szept. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!