Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem nő szőr a lábamon?...

Miért nem nő szőr a lábamon? És miért kell ezzel folyamatosan szivatni?

Figyelt kérdés
Nem nő szőr a lábamon. Mostmár 16 vagyok, de még mindig nem. Csak néhán piciny tündef*sznyi szőrszál nőtt ki itt-ott. Ez még rendben is van. Majd egyszer kinő. Viszont az osztálytársaim folyton ezzel csesztetnek. Nincs jobb dolguk. Mára már ott tartunk, hogy a lábszőrzetem nem léte egy kifogyhatatlan szóbeli mémgyár. Folyton beszólogatnak, idegesítenek vele. Azt terjesztik, hogy gyantázom/borotválom, miközben egyiket sem csinálom. Mit lehet ezzel tenni? Vagy törődjek bele? 16F

2020. szept. 23. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Fogadd el a tested! Próbáld elengedni a beszólásokat a füled mellett! Ha látják majd, hogy nem tudnak zavarba hozni a beszólásokkal és elmarad a várt reakció, egy idő után abba fogják hagyni!
2020. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit kezdeni. Majd ki fog az nőni, ne aggódj. Az meg hogy ezzel basztatnak, az gyerekes. 2 dolgot tudsz tenni. Vagy elengeded ezeket a füled mellett, és majd megunják, vagy pedig visszaszólsz, amikor beszólnak mondjuk jaj itt a csupasz lábú, akkor beszólsz vissza,hogy igen, itt van. És mi a problémád ezzel? Majd tovább sétálsz.
2020. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hellmano ***** válasza:
Nem is férfias, ha nem szőrös a láb...de te még nem vagy férfi szóval van pár éved még, hogy növekedjen :D Ha nem tetszik, hogy szekálnak megfogsz egyet közülük lebszol neki egyet azt ennyi. Utána már nem csesztetnek, ha lesz tekintélyed. Bár gondolom nem az a figura vagy, aki lecsap egyet másnak, mert nem véletlen csesztetnek.
2020. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan férfiakat akiknek olyan sima a lábszáruk mint egy frissen gyantázott nőnek. Ne törődj ezzel, lehet te is ez a szőrmentes kategória vagy, de nem tudsz vele mit csinálni.
2020. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen nadrágokat hordasz, de egy egyenesszárú nadrág már tudja észrevétlenül sikálni a lábszárad, ha dobálod a lábad. Ez is lehet oka esetleg.

És valóban, mint írták, vannak, akiknek egyszerűen nem nő, de nem ettől lesz valaki kevésbé férfias. Sokkal inkább a jellem határozza meg.

2020. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem már 12 évesen totál szőrös volt a lábam, jobban mint bárki másnak az osztályban de a férfi tesitanárom lába is szinte csupasznak tűnt az enyém mellett :D Én a többiekhez képesti kirívó szőrösségemet tartottam akkoriban cikinek, de senki nem basztatott miatta. És nekem sem jutott eszembe, hogy bárkit cikizzek amiatt mert nem szőrös. Ez totál gyerekes dolog. Hagyd figyelmen kívül ezeket a beszólásokat, egyszer maguktól is észreveszik majd hogy gáz amit csinálnak.
2020. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele... Aki szőrös az meg szőrteleníteni akar... Már a fiúk is... Amelyik lánynak tetszel, az nem ezt fogja nézni... Amelyiknek meg nem, annak Yetiként sem tetszenél...
2020. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert szerencsés vagy...
2020. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!