Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy fejlődésben lévő 14, 15,...

Egy fejlődésben lévő 14, 15, 16 évesnek (akinek még nem állt meg a növekedésben) egy év alatt mennyit nő a pénisze?(nyilván átlagban) Illetve ugyanez érdekel magasságban is.

Figyelt kérdés
Nem vagyok perverz, meg semmi ilyesmi, csak érdekel, hogy az én pénisznövekedésem a normális kategóriába sorolható-e. (1 év alatt 5,5 cm-t nőtt) és tudom, nem a méret a lényeg, és nem is szoktam méregetni, csak tavaly ősszel lemértem, meg ma.

2020. szept. 27. 13:15
A kérdező szavazást indított:
1-2 cm
3-4 cm
5 cm vagy annál több
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon egyénfüggő.
2020. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Valamint az 5 és fél cm növekedés tényleg a "hiszem-ha-látom" tipikus esete. :)
2020. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fogod látni, de tavaly októberben 11 cm volt, ma 17-et mértem. Mivel görbe a péniszem a hosszabb oldalról 18,5-öt is elérte, de tényleg nem a méret a lényeg, de azert minden kamasz fiú megméri.
2020. szept. 27. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális. Az előző, hirtelen növekedés előtt még nagyon a serdülés elején lehettél. Ilyen intenzív növekedésre már nem számíthatsz, de ha elég fiatal vagy, még nőhet valamennyit.
2020. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még csak most kezdett el nőni a hónaljszőröm, ebből következtess a koromra
2020. szept. 27. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet, de értem. :)
2020. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből senkinél nem lehet következtetni semmire. (Egy másik kérdésben egy 16 éves fiú írt arról, hogy egyáltalán nem nő a lábán szőr..)
2020. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!