Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más túlsúlyos férfinek is...

Más túlsúlyos férfinek is gondot okoz a sport egyedül?

Figyelt kérdés
Pl szívesen mennék úszni is rendszeresen, de egyedül nem visz rá a lélek. Ti nem gondoljátok, hogy pl hasonló adottságú embereknek egymást motiválva könnyebben menne a fogyás?

#fogyás #túlsúly #Együtt könnyebb
2020. okt. 2. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Testmozgást nem másért és nem úgy kell végezni, hogy más motiváljon. Nem azért kell elmenni úszni amikor neked nincs kedved, mert gáz lenne lemondani aznap már, hanem mert van egy célod.

Ha önmagadban nem tetted le a voksot az életmódváltás, a sportolás mellett, akkor nem akarlak elkeseríteni, de hiába a társaság, abba fogod hagyni egy idő után. A sportra mégha csak hobbiszintű dolog is, teljesen igaz az a mondás, hogy fejben dől el.

2020. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem okoz gondot, ha elszántad magad. Tavaly tavasszal kezdtem,leadtam 25 kilót egyedül! Figyelek az étkezésekre, heti 3-5 alkalommal sportolok. 64F
2020. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a jobb. Nagyon meghíztam az elmúlt pár évben a párkapcsolatomban. Ezért gondoltam összebeszélek egyik barátommal aki szintén eléggé elengedte magát mostanában. De nem vagyok előrébb.

Egyedül nincs motivációm. Vele viszont mindig kitalálja valamelyikünk, hogy lépjünk le hamarabb. Aztán az edzésre hivatkozva sokszor jól bekajálunk valahol.

Kb 3 hónapja járunk "edzeni", de mindketten híztunk is még pár kilót.

Lehet inkább olyan partnert lenne érdemes találni, aki jó kondiban van.

2020. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elhatározás már fél siker. Ám nem csak a mozgáson, hanem a kaján is múlik.
2020. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!