Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 évesen nem nőttem 15 éves...

19 évesen nem nőttem 15 éves korom óta, forduljak ezzel orvoshoz? A lábam is ugyanakkora, csak 41-es...

Figyelt kérdés
Eléggé elszomorit a dolog, édesanyám 167 centi magas édesapám pedig 203, és én 174 centi vagyok, hogy lehet ez? 19 évesen már nem hiszem, hogy lehetséges az,, utólag növés" mint sok embernél, vagy igen? mit tudok tenni? Szerintem ha nem nőnék tovább a lábam legalább nőtt volna.
2020. okt. 7. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Teljesen jó a cipőméret és a magasság is. Gondolom a szüleid sem 190 cm magasak, hogy te is annyi legyél.
2020. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves korom óta nem nőttem 😃. Te még jól jártál.
2020. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, és nem kell orvos. Minden méreted átlagos, a genetikád meg nem látod, akár még nőhetsz is pár éven belül, de ha nem, az semmiképpen nem kóros.
2020. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Aztán az orvos mit csinál szerinted? Nyújtópadra tesz és csinál belőled egy 2,5 méter magas kigyúrt férfiembert? :D

Inkább fogadd el magad így. Az önbecsülés és a magabiztosság sokkal többet ér a csajozásnál, mint az hogy 174 cm vagy 180 cm vagy. Ahogy az is mindegy, hogy 15 cm vagy 18 cm az a bizonyos.

23/f

2020. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Örülj neki, hogy nem valami óriás lábad van, amire nehezebb cipőt kapni. A magasságod is normális. Nem is túl alacsony, nem is túl magas.

Ezért nem kell orvoshoz menned.

2020. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a kettessel. nekem a lábam nem nőtt már régóta, és megrekedt 34 és feles szinten. Na, arra nem lehet cipőt kapni, 41-re igen.
2020. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mucika neked mi bajod van? Normális méreteid vannak, a doki meg nem tud ezzel mit csinálni ha neked nem felel meg. Én kb. 14 éves korom óra nem növök, a lábam meg 11éves korom óta (bár nem is baj mert normális méreteim vannak). Ez genetika.
2020. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
174 centi teljesen jó magasság, a lányok általában alacsonyabbak, 41-es cipőmérettel sincs gond.
2020. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem nagy probléma, hogy nem vagy nagyon magas. Minél idősebb a magas ember - és ez általában két méter közeli, vagy azt meghaladót értem -, annál sűrűbben jelentkezhetnek keringési problémái. Hogy ez a gravitációval, vagy mással magyarázható, azt nem tudom, de a legtöbb nagyon magas ember ettől szenved.

Neked legalább nem lesznek ezzel kapcsolatban problémáid.

2020. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!