Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 40 feletti férfiak - Mit...

40 feletti férfiak - Mit tesztek, hogy éjjelnte ne kelljen 2-3 alkalommal kijárni a mosdóba?

Figyelt kérdés
Pár hónapja voltam urulógusnál - minden rendben volt. De a korábbi 1-2 alkalom helyett már 2-3 alkalommal kell kimenni éjjelente.
2020. okt. 7. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem iszok lefekvés előtt. Menj vissza a dokihoz.
2020. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is. Igaz én sok folyadékot iszok. Teát legfőképp.

50 éves vagyok.

2020. okt. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Vannak természetes készítmények, amik sokat tudnak segíteni ilyenkor. Régebben én is többször ki kellett menjek éjszaka. És napközben is sokszor jött az inger, nehéz volt sokáig visszatartani.

Szerencsére már nincs ilyen probléma, végig alszom az éjszakákat.

42F

2020. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a veseműködés a korral romlik, ami azt jelenti, hogy a bevitt folyadék egyre később választódik ki (csökken a GFR érték a laborvizsgálati papíron).
2020. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Erőden az a gyanúm, hogy szoknom kell a gondolatot - éjjelente lesznek kirándulások a mosdó irányába...

2020. okt. 8. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!