Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Éjszakai magömlések újra?

Éjszakai magömlések újra?

Figyelt kérdés

22 éves koromig gyakran (hetente 1-2) voltak nedves álmaim, de egyszer egyik napról a másikra abbamaradtak és több mint 10 évig egyáltalán nem volt egy sem. Kb másfél évvel ezelőtt erotikusat álmodtam, majd reggel arra ébredtem, hogy tiszta ondó a gatyám. Azóta újra rendszeresen (havonta-kéthavonta) van éjszakai magömlésem. Az lenne a kérdésem, hogy mitől térhettek vissza? Köztetek van olyan, akivel ez még felnőttként is rendszeresen előfordul? A nemi életemben nem volt változás. Előre is köszönöm a válaszokat!

35F



2020. okt. 8. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekként se volt pedig emlékszem, anno tök bezsongtam hogy van ilyen.
2020. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nem szexelsz eleget,és valószínűleg fehérjében, koleszterinben fazdagabb az étkezésed. Én szerettem az éjszakai magömlést.
2020. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ürül rendszeresen a tartály vagy szex vagy farokverés által. Nincs ezzel gond ha ilyen van.
2020. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, nálam ez kb. 40 éves koromig rendszeres volt (még akkor is, amikor már házasember voltam).
2020. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van 34 évesen!
2020. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazábol nem zavarnak, mindig jó élményként szokott megmaradni. Azt nem értem hogy sokáig nem voltak, aztán teljesen maguktól visszajöttek. Pedig élek rendszeres szexuális életet, így is néha eldurranok álmomban. Lehet mással függ össze?


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2020. okt. 8. 13:37
 7/8 anonymousreview60 ***** válasza:
A szervezet alkalmazkodik. Eddig annyi spermád volt, amennyi kivertél. Most több kell, annyi mint eddig plusz a szexnyi. Ráadásul a felmérések szerint a párkapcsolatban rendszeresen szexelők többet maszturbálnak, mint az egyedülállók. Erotikus szép álmokat!
2020. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem ilyen serdülés alatt volt talán 2x, az egyik totál tudatosan, mert kiváncsi voltam milyen, egy hét után már a falat kapartam. Azóta nem hagytam időt arra, hogy túlcsorduljon a cucc. :D
2020. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!