Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen és a herezacskón...

Péniszen és a herezacskón fehér pattanásra hasonlító sok apró valami van? Amióta az eszemet tudom rajta vannak nem viszket, csak esztétikailag zavar? Mi lehet? Bőrgyógyász vagy urológus foglalkozik vele?

Figyelt kérdés

Ilyenek mit itt a képeken (figyelem 18+)


[link]



2020. okt. 18. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek rajta, csak esztétikai hiba.
2020. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Partneredet nem zavarja?
2020. okt. 18. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs partnerem, de senki sem említette eddig, hogy zavarná. Én is csak egyszer figyeltem fel rá, egyáltalán nem is zavar. Így szoktam meg.
2020. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


én is ezzel a gonddal vagyok, ha nem alkalmi a partnered akkor megérti. annyira nem zavaró, max ha begyullad 1-1. Megfelelő higénia (mosod naponta) esetleg ami még beválhat a baba szappannal mosni napi 2x is ha úgy van. Illetve nekem a hintőport ajánlották, mert az is szárít, de nem "nedves" általában. kivéve amikor mondjuk kocsiba ü,lés fűtés van és az is izzad :)

2020. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen, és nem tudok vele mit kezdeni.

Páromat nem zavarja.

2020. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A linken sokat nem lehet látni, de amit leírsz az valószínűleg a szőrtüszőkhöz társuló faggyúmirigyekben gyülemlő faggyú. A faggyú lágyulás pontja 41-42°, így a herezacskó bőrének 36° alatti hőmérséklete nem kedvez a spontán kiürülésnek, az anyag kissé megkeményedett állapotban van ott. Ha nagyon zavaró, akkor tűvel fel lehet szúrni és a tartalmat ki lehet nyomni (mitesszer módjára), csak az a baj, hogy a herezacskó bőrében nagyon tágult hajszálerek vannak, így az egyébként ártalmatlan esetleges vérzést elég nehéz elállítani.
2020. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Peyrone disease pl. Esztetikai problema csak.
2020. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!