Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sildenafil Pfizer 50mg vélemén...

Master1993 kérdése:

Sildenafil Pfizer 50mg vélemény? Sziasztok! Nekem felírt az urológus egy gyógyszert amit meg is vettem de félek belőle bevenni (Fél tabletta alkalmanként elég lenne?)

Figyelt kérdés
26 vagyok és prosztata problémák miatt írta fel az urológus.Csak nem tudom hogy merjek e bevenni egy egészet vagy elég ha egy felet veszek be.
2020. okt. 19. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

nem mondta,hogy mennyit vegyél be?


amúgy prosztata problémára nem tudom mennyire jó, de ez a Viagrával egyenértékű szer

2020. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Okkal írta fel a doki. Vedd be és ennyi.
2020. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkó ne vedd be.... Mit tudunk ehhez még hozzátenni.
2020. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az ami zavar nem mondta az adagot és nem szeretnék kórházban kikötni de nem tudom hogy fél adaggal is működik e.
2020. okt. 19. 11:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezért ha esetleg valaki ezzel már kísérletezett légyszives írjon hogy mindenképpen kell az egy teljesen vagy megy fél adaggal is.
2020. okt. 19. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Baszki ha kaptál receptet, azon rajta van. De egyébként ha kérdésed van, akkor hívd fel az orvost, és elmondja. Egyébként meg nem tudom, hogy váltottál-e már ki gyógyszert, de eddig bármelyik gyógyszertárban jártam (sajnos elég sokszor kell mennem), mindig elmondták az adagolást még a nem vényköteles gyógyszereknél is.

Szóval 3 dolgot tehetsz:

- felhívod az orvost és megkérdezed, hogy mi az adagolása,

- gyógyszertárban megkérdezed a gyógyszerészt,

- a neten megkeresed a gyógyszer betegtájékoztatóját, és elolvasod rajta az adagolást.

2020. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!