Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora az átlagos méret?

Mekkora az átlagos méret?

Figyelt kérdés
Januárban leszek 17 éves és szerintem kicsi a péniszem. Ez miatt csajozni sem merek annyira. Szerintetek mekkora a normális méret?
2020. okt. 19. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen mindegy mekkora. Ha képtelen vagy egy lányt a csúcsra juttatni vele, lehet neked lószerszámod is, már vesztes vagy.
2020. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen jó a témakör. Az átlagos péniszméret erektálva 14-16 cm.
2020. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
3%
A normális méret legalább 18.
2020. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 eredetileg a gyereknevelésben volt 😀 jelentettem, átrakták.
2020. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na az tényleg érdekes témakör. :D Áldjuk a moderátorokat!
2020. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
13 - 16 cm közötti az átlag tartomány, szóval ha ekkora van, akkor már nem igazán kell amiatt aggódnod, hogy elég lesz-e. Különben is, nem a farokméreteddel kell csajozni, úgyhogy kár ezen görcsölni :D
2020. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne a gyakoriból indulj ki. Itt semmi mást nem tudsz ilyen témában tenni, mint a sok troll miatt lelkileg tönkremenni, hogyha nincs önbizalmad.

2. A csajok nem fognak rákérdezni a méretedre, mert a nagy többséget nem érdekli. Persze akadnak kivételek, de az ritka.

3. A technikád lesz a lényeg, hogy mennyire ügyesen csókolsz, izgatod, nyalsz, ujjazol, jól mozogsz-e az ágyban.

4. Attól hogy valaki tele van önbizalommal, mert 18 vagy az feletti farka van, nem garancia arra, hogy élvezetes is vele a szex. Sőt... El van szállva a méretétől, de használni a többség nem tudja.

5. Fogadd el azt amid van. Soha nem fogsz tudni csajozni, hogyha emiatt tele vagy gátlásokkal. Ez külső szemmel is látszódik, és az ágyban sem fogsz tudni így teljesíteni. Akkora amekkora. Tanuld meg használni, tanulj meg nyalni, ujjazni, miközben dugod a csajt foglalkozz a mellbimbójával, csókold, izgasd a csiklóját, váltogass pózokat.

2020. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

#7-es jó dolgokat ír, érdemes megfontolni. Vannak olyan csajok, akik a méretre mennek, de az ritka és egy randin ez nem kerül felszínre, ha meg igen, akkor az nem a te partnered. Tőlem még egy lány sem kérdezte sosem, hogy mekkora, pedig rengeteget randiztam és sok barátnőm volt.

Nőknél sokkal többet számít a humor, az intelligencia, a viselkedés, öltözködés meg ahogy beszélsz velük, szóval én inkább ezekkel foglalkoznék és nem azon aggódnék, hogy mekkora a méreted.

2020. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt elárulod Kérdező, hogy mire alapozod, hogy szerinted neked kicsi?
2020. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem volt kifejezetten termetes párom. Hát nem volt túl jó sok szempontból. Inkább az átlagosra szavazok. De amúgy volt kis farkú párom is, ő jobb volt, mint a nagy. Egyáltalán nem olyan fontos a méret, mint amekkora hűhót csapnak körülötte.
2020. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!