Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felnőttkori fityma metélés...

Felnőttkori fityma metélés után, neked nem fröcsög, csepeg vizelésnél összevissza?

Figyelt kérdés

Cukorbetegség miatt metélték nekem. Egyszerűen nem tudom megszokni. :-8 A vizelés elején vagy a végénél, amint kis sugárban megy, máris csurog összevissza. Itthon nem gond, hiszen eleve ülve szoktunk, mi fiúk is vizelni. (higiénikusabb) De nyilvános helyen, vagy akár bokorban eléggé gondban vagyok. Sajnos lett már foltos a nadrágom. :-(

Érdekelne. Más férfiak, akiknek le van metélve, miként tudnak célozni, hogy oldják meg, ne menjen összevissza?

Légyszíves, nem poénnak szántam, tehát ne vegyétek humorra kérdést!



2020. okt. 27. 18:43
1 2
 1/14 Hellmano ***** válasza:
25%
Bocs , de nem tudom nem poénnak venni. Ülve hugyozni férfiként? :O Most mi ez? A többi részéhez nem értek csak emiatt kommenteltem.
2020. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

#1 igen, ülve pisilni. Itthon is, a barátnőmnél is. Nincs mellévizelés, nincs tócsa a kagyló körül. Meg: éjszaka nem gyújtok villanyt, ha kimegyek pisilni, csak ráülök, intézem, lehúzom, és nem megy ki az álom a szememből.


Kérdező: azt nem próbáltad, hogy a húgycsőnyílás felett és alatt összeszorítod enyhén a makkot?

2020. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Egyik 58 éves barátomat operálták pár éve Peyronie betegségre (Induratio penis plastica - keress rá az interneten), ami a fertőzés kiküszöbölése céljából a fityma teljes eltávolításával járt.

Most rákérdeztem, hogy nála is előfordul-e, amit kérdezel. Azt válaszolta, hogy nem tapasztal ilyet.

2020. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1# Igen ülve! Véletlen mellé vizelés a legjobbaknál is előfordul. De minden férfi pisilésnél apró cseppek csapódnak vissza a csészéről. Olyan aprók, hogy nem is tűnik fel. De a rendszeres állva pisiléstől igen szagos lesz a vécé és környezete! Főként, ha közel van fal is. Utóbbit ráadásul igen kevesen szokták letakarítani. A csészét még lemossák, a deszkát is, fel is mossák a padlót, de a felicsempét és főként a festett falat nagyon kevesen fertőtlenítik le. A baktériumok fertőzést és kellemetlen szagot eredményeznek. (ezért van, hogy a nyilvános mosdókat, ha takarítják is, többnyire büdösek(hugyszagúak))
2020. okt. 27. 19:10
 5/14 Hellmano ***** válasza:
12%
Ezért tartunk itt, mert ti "férfiak" ülve hugyoztok, de bezzeg a nők meg állva. Nem gugol le a csaj elhúzza a suna száját oldalra azt veret, mint a gép. Buliban is láttam, hogy nyomta a csaj :D
2020. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kissrác koromban műtötték meg. Utána nekem is sokszor szinte mindig félrement. Felnőtten rákérdeztem apukám urológusánál. Azt mondta különböző makkal rendelkeznek a férfiak. A húgycső egyik pasinak a hegyén van, másnak fentebb, van akinek a makk alsó felén. Így a pisilés sem megy egyformán.

Rájöttem a megoldásra pár éve! Azóta nincs célzási problémám. A nőknek találták ki, de nálam is bevált a pisilő tölcsér. Nekem Waypi márka van. Poén de nejemmel együtt vettünk kettőt. Egyet neki egyet nekem. 😁 Ennek van ehy lapos tokja. Becsúsztatom a zsebembe és nyilvános klotyóban általában a fülkében intézem a dolgom. Eleve nem szeretek piszoárba mások jelenlétében.

2020. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hellmano! Ez nem férfiasság kérdése, hanem igényesség, higiénia kérdése!

Nőként mondom, attól hogy a férfi otthon, ülve pisil még lehet akár macsó típus is.

2020. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hellmano ***** válasza:
15%
Lepontozhattok én 41 éves férfiként mondom, hogy egy nő sem tudna arra rávenni, hogy ülve hugyozzak :D És így nekem ez nevetséges, amikor férfiként ezt írja valaki...
2020. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Az a nevetséges hogy 41 évesen neked ennyi eszed van és azt hiszed hogy ebben nyilvánul meg a férfiasság. Remélem reggel amikor szarsz és hugyozni kell akkor is külön felállású ezért. Tapló paraszt.


Kérdező, a fitymát alapvetően hátrahúztad amíg volt, szóval nem ez okozza a problémád.

2020. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hellmano!

Székelés közben sem "hugyozol" ülve?

Mellesleg, a szó, hugyozol, eléggé jól mutatja a kulturáltságod szintjét. Ez egy egészségügyi kérdéskör, illene vizelés, pisilés szavakat használni. Gondolom, te az orvosi laborban is hugyozol és nem vizeletmintát adsz. :-)

Jómagam egy igazán férfias férfi vagyok, mégsem érzem feminim helyzetnek, hogy otthon ülve vizeljek.

(amúgy én 49 éves vagyok)

2020. okt. 27. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!