Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez valami kezdődő betegség...

Ez valami kezdődő betegség tünetei lehetnek? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés

4-5 évvel ezelőtt nagyon sokszor volt olyan, hogy napközben csak ilyen random merevedéseim voltak. És vártam, hogy mikor csillapodik már le. Manapság pedig csak úgy van magának. Semmi életjelet nem ad úgymond magáról napközben. Reggeli merevedésem szinte mindig szokott lenni. És ha valami akció van akkor sosem volt olyan, hogy cserben hagyott volna. De akkor sem érzem már olyan merevnek mint évekkel ezelőtt. Emiatt kicsit frusztrálva érzem magam.. Például ha napközben láttam egy szép nőt egyből beindultak a dolgok odalent.. Mai napig megnézem a nőket de nem áll fel a puszta látványtól. Esetleg ez a kezdődő impotencia jelei lehetnek? Még nagyon nagyon fiatalnak érzem magam ehhez.. ( 26 éves vagyok ). Vagy csak én vagyok rástresszelve? Esetleg nézessem meg magam orvossal?

Kérlek komoly válasszal tisztelj meg!



2020. nov. 3. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, örülj neki hogy eljutottál oda hogy tudod kezelni és nem hoz kellemetlen helyzetbe. Felnőttél.

A legtöbben alig várják hogy ne legyenek random merevedéseik, mint tinikorban.

2020. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs.
2020. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most te azt szeretnéd, hogy ha napközben mondjuk meglátsz 15 szép nőt, minden alkalommal felálljon? Utcán, boltban, bárhol? Eléggé kínos lenne.
2020. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez így normális,nem vagy már tini. amíg fel tudod állítani addig semmi baj nincs,akkor kéne félned ha semmire nem reagálna...
2020. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van ez jól. 15 évesen a párzó legyek látványától is feláll az ember farka, 25 év körül már megtanulja helyén kezeli a dolgokat.
2020. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!