Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért alakult ki a fanszőrzete...

Miért alakult ki a fanszőrzetem alatt májfoltok?

Figyelt kérdés

1hónapja szőrtelenítettem még semmi nem volt,ma leszedtem és most vettem észre hogy vagy 6-7 ilyen folt van a szőrzet alatt,nem fáj,nem viszket,mitől jöhetett ki?

[link]



2020. nov. 3. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve van vmi amivel eltudom tüntetni?
2020. nov. 3. 17:32
 2/7 anonim ***** válasza:
A genitáliák környékén természetes, hogy sötétedik a bőr, az nem májfolt, és nem lehet eltüntetni. Ha piros kerek, de akár nem viszkető csak száraznak tűnő foltok vannak, az gomba.
2020. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De maga a szorzet alatt jott elo 6-7db mint ami a kepen van nem a peniszem vagy a borom lett sotetebb szinu....
2020. nov. 3. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szabálytalan, mint a lány arcán, vagy kerek foltok?
2020. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csinálj a saját érintett területről egy képet.

Amit nem szeretnél mutatni (magát a fütyköst), azt takard el a másik kezeddel.

Ez így nem fog menni.

2020. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 nem teljesen kerek olyasmi mint a kepeken probaltam lefenykepezni viszont eleg halvanyak szoval meg nem olyan sotetek mint a kepen de azert latszodnak es pl 4db majdnem osszeer
2020. nov. 4. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az #5-ös válaszolónak, így - látatlanban - nem lehet erre mit mondani. Ha próbáltad lefényképezni, akkor is a saját foltjaidat mutasd meg, ha még nem olyan sötétek!
2020. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!