Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hpv szemölcs/condyloma a...

Hpv szemölcs/condyloma a húgycsőben. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég kellemetlen téma, sajnos a húgycsövemből kilóg egy hpv szemölcs. Először nem ijedtem meg, mivel neten azt olvastam nem nagy dolog, ecsetelő, krém és ennyi.

Viszont ez a sima szemölcsre igaz, a húgycsőben lévőre nem, azt le kell vágni/műteni...

Kezdtem a bőrgyógyászaton, elküldött urológushoz.

Az urológus elküldött korházba urológiai szakambulanciára. Ott valószínűleg szintén továbbpingpongoznak sebészetre. Minek kell megmutatom a pöcsömet a fél világnak hogy célba érjek? De mindegy, ez mellékszál.

Szoval a kérdésem az lenne, hogy ha valaki járt így, annak milyen tapasztalata van ezekrol? Kicsit félek, életem első műtétje lesz, az is egy elég kényes helyen...


2020. nov. 6. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Üdv a magyar egészségügyben.

Ha fontos a himbilimbid, akkor magán orvossal műttesd, kevesebb az esély rá, hogy az orvos átvág valami eret vagy bármit, amitől később használhatatlan lesz vagy tovább műtétre lesz szükséged. Tudom, hogy drága de hát nem tudom, gondold meg.

2020. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat igen, odamentem, nem kis utazassal, hogy idopontot kerjel az ur. ambulanciara, es onnan elzavartak egy telefonszammal.. felhivtam es januar 15re adtak idopontot😂 aztan nagy mazlival egy ismeros segitsegevel szereztek nekem idopontot november 10re.. Hat megvarom mit mondanak, de enis ugy erzem hogy jobban jarnek magandokival..
2020. nov. 6. 23:42
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem a seglukamon volt egy csomo,na azt gondold el milyen ciki..oldaltfekve ,farpof széthuzva es lézerrel szedte le vagy 20 percen keresztul..ugy hogy 30 cm volt az arca..na ez a nem semmi
2020. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Uhh. az se semmi😀 fajt? utana vegleg eltunt legalabb?
2020. nov. 9. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:
kaptam a segglukamba 3 erzestelenitö inelciot,,na az borzalmas volt...olyan fajdalmat meg nem éreztem soha..utana semmit nem ereztem..jah elmult es mar sose jön ki,szerintem e virus utan immunis lettem rá ..lehet van ilyen
2020. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is volt, forrasztó pákával leégettem, azóta nem. Jött vissza
2021. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
uhh ez kicsit radikalis megoldas
2021. jan. 2. 16:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudom, de a fagyasztás xart se ért. A farkamon is volt, azóta tűnt el csak véglegesen
2021. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hat sajnos hugycsoben sztem belehalnek, de ha kivul lenne valszeg enis kiprobalnam
2021. jan. 2. 17:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a szélén volt, maga a szemölcs mikor égeted nem fáj, csak a saját szöveted
2021. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!