Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetek rákos? Mi ez?

Lehetek rákos? Mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy magas tumormarkerem( scc laphámrák) és mindenhol nyirokcsomó megnagyobbodásom van amiből biopszia történt és negatív.

Volt Pet ct-m is az is negatív.


2020. nov. 15. 17:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
A pcr szint mit mutat a verkepben?
2020. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vérképek is negatívak
2020. nov. 15. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
SCC az a magas? Melyik erték magas?
2020. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az scc 1,5 a referencia nekem 2,00
2020. nov. 15. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rákos! Minden értéked jó. Talán gyulladás lehet. Enyhe emelkedéssel nem foglalkozik az orvos, mert nem probléma.
2020. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igaz. Az értékek azért vannak, ha benne van akkor az jó.. azt kell követni ellenőrizni, szerintem havonta, még akkor is ha a doki mást mond.. ezek az értékek hamarabb mutatják a gondot mint bármi más, legfőképp a CRP. Tapasztalatból tudom
2020. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos tumormarkerek emelkedettek lehetnek egészséges esetben is, de ha ilyen sok célirányos kivizsgálás történt, akkor valóban nincs nagy valószínűsége, hogy lenne rák. Érdemes azért kontrollálni legalább a laborokat, tumormarkereket.
2021. febr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem kell attól tartani hogy ilyenről lenne szó...kontrolálni kell..
2021. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem valószínű. :) vérkép CRP? Fvs?
2021. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!