Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha hererákom lenne, éreznék...

Ha hererákom lenne, éreznék csomót a heréimen?

Figyelt kérdés

Sokszor, alig észrevehetően, de számomra ijesztően,

és tompán fájnak a heréim, herezacskóm. Nem mindig tudom megmondani, pontosan hol. Fura.


Nagyrészt egy oldalt, de van mikor a másik.


Ezen kívül kisugárzik, vagy inkább csak ott érzem a fájdalmat:

az alhasamba, ágyékomba, derekam oldalába is.

Na lehet hogy ezek már a sok olvasgatástól, de valósnak érzem a fájdalmat.


Nincs konkrét pont ahol mindig érzem, kicsit összevissza, főleg ülés közben. Séta közben nem szoktam érezni, csak néha.

Viszont mióta észrevettem, szoktam csekkolgatni a heréimet,

és nem érzek csomót, kinövést vagy bármi ilyesmit rajta. Azon kívül hogy az egyik kicsit nagyobb, de szerintem ez így is volt mindig is. Nem keményebb sehol.


Volt ilyen tavasszal is, azóta nem gondoltam rá, most pár hete újra felkeltette a figyelmemet.


Urológushoz sajnos csak jövőhétre tudok időpontot foglalni. Most nagyon beparáztattam magamat.


Lehet hogy csak a már meglévő, krónikus prosztata gyulladásomat érzem így?


Régen annak mások voltak a tünetei, inkább vizelési ingert éreztem szinte állandóan, mikor ez kiderült.


Kérdéseim még:

Állandóan érezném a fura érzéseket/fájdalmat, vagy így összevissza?

Ha felhívom reggel a körzeti urológiát/sztk-t, tudnak aznap fogadni, ha elmondom hogy ettől félek?


27 éves vagyok, így az is baromira megijesztett, hogy általában ebben a korban derülnek ki ezek legtöbbször.


Vagy csak hipohondria? (volt már rá példa)



2020. nov. 15. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
urológus. Ő megmondja rögtön. Azt szoktam mondani, ha itt dokik válaszolnának, akkor is azt mondanák, hogy menj be vizsgálatra. Az egyik legtutibb tünet, hogy az egyik nagyobb, de nem kicsit, de ez lehet prosztata vagy szex miatt vagy pont a hiánya miatt is.
2020. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A here tapintása nem sima,hanem göbök találhatók.
2020. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincsen hererákom, csupán egy kis cisztát találtak a bal herémen. A fájdalom nem onnan jött, azt mondta a doki, néha van ilyen hogy fájdogál a here így úgy.
2020. nov. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!