Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a derekam jobb...

Mitől fájhat a derekam jobb oldala, ha előrehajolok? (bővebben lent!)

Figyelt kérdés

Urológushoz fogok menni egyébként is két nap múlva, kellemetlen, de nem vészes heretáji fájdalmak miatt. Szóval említem neki ezt is majd mindenképpen.

Ma azt vettem észre, hogyha lehajolok, és balra fordítom/kihúzom(nyújtom) a derekam jobb oldalát balra fordulva, akkor érzem, hogy tompán fáj, húzódik és fáj. Nem tett jót az amúgy is hipohonder fejemnek ez.

Hererák miatt fájhat így, ezen mozgás következtében?

Derekam felett érzem ezt. Amúgy nem fáj, vagyis csak épphogy érzem, ha ülve hajolok előre és forgok.

Vagy ez lehet csak simán valami húzódás, esetleg sok hülyén ülés miatt? Eddig nem nagyon volt ilyen.



2020. nov. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár kezdődő sérv is lehet, vagy a rossz tartás következtében a gerinc és a medence csatlakozásánál fáj, és oda sugárzik ki. Nekem a konditeremben a nagy súlyok miatt kezdett el fájni, és mondta a doki, hogy a súlyok miatt van, mert nem jó valószínűleg minden gyakorlatnál a testtartásom. Amióta odafigyelek erre, és nyújtok rendszeresen, azóta nincs ilyen gondom.
2020. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem kell egybôl a legrosszabbra gondolnod! A derékfàjàst okozhatja szàmos dolog! Lehet idegbecsipôdés is! Az tud aztàn igazàn fàjni! Egy jò matrac aranyat ér! Javaslom a Memory matracot! A meglévô matracod tetejére kell rà tenni! Urològusi vizsgàlat majd megmondja mi is a baj! A here fàjdalmait illetve érzékenységét tôbbnyire hereviszér okozza! Jòbbùlàst! Ûdv!
2020. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A viszér műtéten már egy jó pár éve túlestem, az más fajta fájdalom volt, de holnap kiderül minden.

2020. nov. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!