Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok idő? Nem azért mert...

Sok idő? Nem azért mert Utanna megint nem akarok hordani semmit De picit aggaszt Jó nincs úgy gond semmivel Csak nagyon megereszkedett Legyszi értelmes vélemény?

Figyelt kérdés

Kicsit szégyenlem ezért lehetőleg intelligens választ szeretnék

Sokáig nem hortam alsó gatyát ami jó érzés volt

De eléggé Meg nyúlt a zacsim

Azt olvastam hogy a "fecske" alsó hordasa jó tartast ad a heréknek és a penisznek egyaránt

Bar boxer parti vagyok

De szeretném ha a legröviddebb idő alatt "helyre" állna a zacsi

Kb. Mennyi idő mire vissza húzódik



2020. nov. 17. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem húzódik vissza, ilyen nincs.
2020. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem sem húzódik vissza ha már megnyúlt.

Ha egy nő nem hord melltartót és megereszkednek a mellei, visszahúzódnak ha elkezd melltartót hordani? Nem, csak akkor fognak megint a helyén lenni, ha megműtteti.

Nem véletlenül találták ki az alsóneműket, nem kizárólag a higiénia a céljuk, bár az sem egy elhanyagolható szempont...

2020. nov. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem azért "ereszkedett meg", mert nem hordtál alsógatyát. Ha laza boxert hordtál volna, azok ugyanúgy nem tartanák a heréidet. A laza boxert hordó férfiaknak pedig mind meg kellene ereszkedjen. Ha tizenéves vagy, akkor magyarázható egyszerűen a serdülőkorral, mely során a herék és herezacskó megnövekednek. Ezen pedig nincs mit visszafordítani.
2020. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem az alsógatya határozza meg hogy kinek mennyire lógnak a heréi. Van akinek feszes és van akinek nem. Az hogy kinek mennyire lesz lógós az pedig genetikától függ. Neked ezt dobta a gép, így kell ezt kell elfogadnod.
2020. nov. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!