Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a (szerintem) szívem....

Fáj a (szerintem) szívem. Menjek el orvoshoz az alábbi tünettel?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok. Sajnos nagyon korán ráfüggtem a koffeinre, több éve tart. Rengeteg energiaitalt és kávét iszom. Az utóbbi napokban szúró fájdalmat érzek a mellkasomból, a bal oldalon. Kicsit mintha oldal irányból szúrna. Néha jobban érzem, erősebben. Menjek el vele orvoshoz?

(Nem kell írni, magamtól is leálltam a koffeinnel az utóbbi napokban 100%-osan, de eddig is próbáltam már magam leszoktatni.)



2020. nov. 20. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Köhögés, torokfájás, láz vagy hőemelkedés? Csak mert nekem ez volt az első tünete a koronavírusnak.
2020. nov. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen tüneteim nincsenek, és szagokat/ízeket is érzek.
2020. nov. 20. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívd fel a dokit, hátha mond valami okosan. Elmenni jelenleg csak úgy, előzetes egyeztetés nélkül nem lehet személyesen a háziorvoshoz.
2020. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, menj el dokihoz vele, inkább nézzen meg, és ne legyen semmi komoly, minthogy komoly a baj és nem voltál vele orvosnál
2020. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!