Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 36 éves vagyok már 3x előfordu...

36 éves vagyok már 3x előfordult merevedési zavarom aktus közben, és a reggeli merevedések is elmaradnak már egy idelye mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Jelenleg szedek egy férfiaknak ajánlott étrend kiegészítőt (Xerex) így kielégítőnek mondható a szexuális életem de ha abbahagyom akkor nagyon nehezen megy a dolog.
2020. nov. 20. 05:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos
2020. nov. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmit .
2020. nov. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Millio dolog lehet. Okozhatja gyogyszer, hormonhaztartas felborulasa, stressz, egeszsegtelen eletmid stb stb. Orvossal kellene beszelned.


Addig is szedhetsz maca port kulon. Azt hiszem a xerexben is van.

2020. nov. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
új, fiatal nő...garantált a siker.
2020. nov. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szamit, hogy eletmódod milyen?

Stressz van?

Cigi?alkohol?

2020. nov. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Stressz az van de eddig is volt és nem volt ilyen gondom. Cigi nincs, alkohol alkalmanként.
2020. nov. 20. 08:31
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
41 éves vagyok,14 éves korom ota cigizem,minden reggel kökemény,mindennap kiverem,lsbarmire,barmikor feláll..csak egy kosza gondolat es áramlik bele a ver..szal en nem panaszkodom,hiaba mondjak,hogy cigi árt a vérereknek
2020. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szex közbeni lankadást több dolog okozhatja .Összeségében ha az agy szexuális központját csökkenő szexuális inger éri.

A reggeli merevedéseknek semmi közük ehhez.Azok teljesen más okokból jönnek létre .A férfiaknál ez egy megrögzött tudat,ha nem állt reggel,biztosan valami baj lehet.Hát nem.Nincs ez kőbe vésve sehol,hogy reggel merevnek kell lenni.

2020. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Xerex nem gyógyszer,hanem egy fajta potencia növelő!Próbálj meg olyat beszerezni,ami penisz növelő is!Van olyan is ami a herék mukodeset serkentik!Akkor több és jobb minőségű spermat fognak termelni!Merevedési zavarra a legjobb az EROGEN X GÉL!Az enyém is attól kemeny szinte egész nap!
2023. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!