Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Szoktatok az útszélén...

Fiúk! Szoktatok az útszélén kocsival megállni pisilni?

Figyelt kérdés

Ha igen miért ott?

Miért nem mentek benzinkútra pl.?



2020. nov. 21. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenkor eszembe jut, hogy a férfiak állandóan betámadják a nőket, hogy sokszor mennek el vizelni. De a nők legalább kibírják / visszatartják, a férfiak meg fogják magukat, és ahol vannak, kicsapják a brét és elkezdenek teljes nyugalomban hugyozni. Persze, ha nem látja senki se és tényleg diszkréten űzi a szükségletének a kielégítését, arra még azt mondom, belefér. De sokszor láttam már olyat, hogy valaki egy forgalmas út (például a 10-es út) szélén megállt, ment 1 métert befelé és egyből neki is állt hugyozni, vagy szarni. Ráadásul feltűnő mozdulatsorral, farokcsóválással karöltve. Olyanról is hallottam már (elvileg van is róla videó), hogy valaki a buszon kezdett el hugyozni (a középső ajtóval szemben, ahol a kerekesszékeknek és a babakocsiknak van hely). Na mindegy is, persze velem is már fordult elő, hogy a természetben kellett elvégeznem az elvégzendőt, de az nem út mellett volt.


20/F

2020. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mi baj van ezzel, nyilván ne egy városba csinálja ezt az ember, de ez városon kívül miért baj.
2020. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy szoktam. A közepén állok meg a pályának, ott legalább van sövény, ami takarja a bránert.
2020. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Városon kívül amikor a GPS is azt mutatta, hogy km-ekre van a következő benzinkút, és csak a puszta van néhány bokorral, az út természetes gödrökkel téli, nos hát szóltam a haveromnak hogy álljon meg, mert nem bírom tovább. Mivel előtte edzeni voltam, sokat ittam közben, várható volt hogy valamikor az a 1,5 liter víz, plusz a BCAA, plusz a vízzel kevert fehérje por valamikor ki szeretne majd jönni.


Alapvetően nem vagyok ennek a híve, de ha valaki legyen az férfi vagy nő nem bírja tartani, akkor miért lenne gond/gáz, hogy elvégzi a természetes szükségletét?

2020. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nő létemre volt már, hogy én is elvégeztem a természet lágy ölén. Ha nagyon kell és kivsit messzebb van még a legközelebbi benzinkút, inkább félreállok, mint összepisiljem magam, meg az autót és üljek a hugyban ki tudja meddig.
2020. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Aha
2020. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen 21/F
2020. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Szoktam,és mi ebben a különös ? No nem nyílt helyen.
2020. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Általában nem. De az előző munkahelyemen minden hónapban volt egy 600 km-es utam. Ennek nagyobb része autópálya, ott nem szívesen wc-zek a higiéniai állapotok miatt. Van ahol meg fizetni kell. Nyilván nem halok éhen amiatt a 100Ft miatt, de én elvből nem fizetek ilyenért.

Ráadásul az autópálya után csak kisebb települések vannak. Nincs igazán nagy kút. Ez tankolás szempontjából is problémás, mert a céges autót kizárólag Mol kúton szabad tankolni, ilyen kártyát adtak hozzá. Arrafelé meg talán csak egy kis magánkút van ahogy emlékszem. Szóval volt pár necces helyzet, hogy elég lesz-e az üzemanyag vagy sem. Nagyobb településekre persze be lehetne térni, de az kitérő. A menetlevelet pedig vezetni kell. Utasítás, hoyg a mindig a lehető legrövidebb útvonalon kell haladni, nagyon indokolt esetben lehet csak kitérőt tenni. A pisilés nem ilyen indok.

Szóval szinte minden alkalommal erdőben pisilek ilyenkor. Ez olyan szinten rendszeres, hogy mindig ugyanott állok meg, ugyanazt a fát pisilem le. :D Sőt, volt már hogy kakiltam is erdőben, ha éppen kellett.

Egyébként ezekre az utakra általában párosával jártunk és én voltam az osztályon az egyetlen fiú. Így kolléganőkkel jártam ezekre a kiszállásokra. Nekik sem volt ez gond. Ők is az erdőben intézték. Én mentem az út egyik felére, ők a másikra, majd pár perc múlva találkoztunk az autónál. Szóval ez teljesen rutin művelet volt. :)

2020. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem ez pont az a kérdés ami miatt törlöm magam. Nem akarok ilyenné válni akinek nincs jobb dolga mint egy a baromság.
2020. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!