Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A normál fityma teljesen...

A normál fityma teljesen hátrahúzva hogy viselkedik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A normális, egészséges fityma, ha teljesen hátra van húzva, akkor úgy marad, vagy visszacsúszik valameddig? Nekem a makkom aljáig visszacsúszik, az a rövid fitymafék jele, vagy normális?

Valamint ha szex közben mozog a fityma a péniszemen az probléma, annak lehúzva nem kéne úgy maradnia?

Én arra gyanakodom, hogy némileg rövid a fitymafékem, plusz lehet egy kis fitymaszűkületem is van. Fájni amúgy nem szokott szex közben, inkább maszturbálásnál kellemetlen egy kicsit, ha nincs benedvesítve vagy besíkosítva.


18/F



2020. nov. 23. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Így elmondás alapján amiket leírtál jelenségeket,mind normálisnak tűnik sztem. A szűkületet és a rövid fitymaféket viszont látatlanban igazolni se/cáfolni se lehetne.
2020. nov. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj,sokaknak visszacsúszik. Fitymafék szűkületről akkor lenne szó,ha nem tudnád teljesen hàtrahúzni vagy csak egy részig a makk alá,mert úgye fitymafék rövid lenne.
2020. nov. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ott marad és van akinek nem.
2020. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
normális esetben visszacsúszik, főleg ha nem áll
2020. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!