Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 35 éves vagyok és már egy...

35 éves vagyok és már egy ideje valamiért nem kívánom a szexet ezért ha oda kerül a sor merevedési zavar is előfordult már mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Tudom orvoshoz kellene mennem de nem szeretnék azonnal orvoshoz fordulni, persze ha nem lesz más megoldás természetesen el fogok menni.
2020. nov. 24. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pszichológus sem ártana, talán valami lelki oka van. Történt veled olyasmi ami ezt okozhatta?
2020. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák ebben sem .A pároddal kell megbeszélni,ha van ezt a dolgot is.Lehet hamarosan ezen is túl leszel,mindenféle orvosi beavatkozás nélkül is .
2020. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lelki oka vagy akár hormonális gond is okozhatja.
2020. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
32%
Szia! Lehet, hogy ez csak egy idôszakos dolog! Javaslom, hogy vegyél a Dm boltban lehet kapni Ginzeng Royal Jewelly tablettàt, - két okbòl is kedvezô: erôsiti az Immunrendszeredet màsodsorban pedig erôsiti a férfiassàgodat! Minden jòt!
2020. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem egészen 1,5 éve meghalt nagybátyám rá 8 hónapra meghalt édesapám ez lehet az oka? Pedig nem jár rajta az agyam már kezdek beletörödni.
2020. nov. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!