Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Muszáj a háziorvostól kérni...

Muszáj a háziorvostól kérni beutalót az urológiára?

Figyelt kérdés

Mert oda nem szivesen mennék, mert ciki lenne meg minden , mert ismernek.

Szeretném magam kivizsgáltatni mert szinte biztos vagyok benne hogy aranyerem van! Viszont a körzeti orvoshoz nem akarok menni, beutaló nélkül meg nem mehetek a miskolci urológiára!


2008. nov. 30. 13:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem az lenne hogy hová mehetek beutalóért ha a háziorvoshoz nem akarok?????
2008. nov. 30. 13:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos ad beutalót, de kérdezd meg az urológiát, hogy kell-e. 14 éves fiamat vittem, nem kellett beutaló csak TAJ kártya, felhívtam őket és azt mondták, nincs rá szükség, egyenesen odamentünk, háziorvostól nem kellett beutaló.
2008. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd fel őket, mert nálunk a megyében egyik rendelőintézetben sem kell beutaló. Ha mégis kellene, akkor meg menj el nyugodtan a háziorvosodhoz. Nem ciki ez. Nem értem, hogy mit szégyelsz ezen. Ugyanolyan neki, mintha azt mondanád, hogy fáj a torkod. Hidd el nem fog kinevetni, nem fogja elmondani mindenkinek, hogy neked aranyered van.
2008. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Menj el privat orvoshoz!
2008. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
szerintem nem kell
2008. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Urológiára nem kell beutaló! (engem elküldött a háziorvosom, és beutalót nem adott)
2008. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az urulógiát, hogy kell-e beutaló!
2008. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Segített!
2008. dec. 2. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Urológiára nem kell beutaló. Én most voltam, olyan helyen ahol be se vagyok jelentve.
2009. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!