Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SOS mi ez a folyadék,nemi...

SOS mi ez a folyadék,nemi fertőzés ?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok 2 hete volt aktusom egy lánnyal,ismertem (nem védekeztünk mert tablettát szed) 1 hét után feltűnt,hogy opálos előváladék szerű jelenik meg a hugycsövem végén,alig egy csepp,de szinte egész nap jelen van kicsit kellemetlen szúrós szaga van. Tényező: nem volt aktus szándék előtte kutyát simogattunk ami az ágyban szokott aludni (gondolom ez is számít) Orvoshoz fogok fordulni,de perpill nem egyszerű a járvány miatt. Érdekel valaki járt-e már így ? mi lehet ez ? milyen vizsgálatok szükségesek ? Előre is köszönöm

2020. nov. 30. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Senkivel nem szabad összefeküdni óvszer nélkül!!!! Mindegy hogy szed e tablettát
2020. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt párommal se használtunk nyilván,tudom,hogy fontos a védekezés bőven elég kellemetlen így is nem oktatásra van szükségem,hanem információra ami segít a helyzeten,köszönöm
2020. nov. 30. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!