Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak a depresszió...

Mit csináljak a depresszió teljesen tönkretesz?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok és depressziós, már már annyira, hogy teljesen kihat a kedvemre, régen a legyet is röptiben ...... most meg semmi

Úgy érzem ez már a vég, felemészt teljesen.


31



2020. nov. 30. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak a szerek, amit felír doki, az nem jön szóba?
2020. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Depire gyógyszert nem szeretnék, rengeteg mellékhatása van
2020. nov. 30. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy kérdés, amiben motiváló válaszok vannak, amik segíthetnek esetleg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
#1 vagyok: nem depire gondoltam, hanem hogy álljon a farkad, amitől meg jó kedved lesz.
2020. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia. Ne aggódj elmúlik a depi és kutya bajod sem lessz. Nem kell félni az antidepresszánsoktól sem, pl hangulat javitó le lehet jönni róluk. Én is szedtem sokáig. Sokat legyél napon, télen levegőzz sokat, kezdj el valamit mozogni, sport, bicózás, úszás mindeggy mi csak mozogj sokat.
2021. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia #5-ös.


Régen sokat futottam, jól éreztem magam, jól is néztem ki. De most elindulok, de semmi erőm, mint aki rögtön összeesik.

Néha pár napra, esetleg hétre kijövök belőle, de aztán jön valami, egy gondolat egy érzés, nem is tudatosan és visszaesek. :(

Hozzátartozik, hogy nagyon egyedül vagyok. Sokszor annyira jól esne egy ölelés...

2021. jan. 17. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vettem ilyen gumi hurok powerbandeket dechatlinban is szerintem nagyon jó edzőcucc otthonra amúgy
2021. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is
2021. márc. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!