Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehetek ennyire kiéhezve?

Mitől lehetek ennyire kiéhezve?

Figyelt kérdés

Kétnaponta jön rám, órákon keresztül érzem hogy kanos vagyok az élőfával is tudnék közösülni, félkemény a péniszem és előváladék is jön, kb. 8x ki kell vernem hogy elmúljon de ez így elvesz a napjaimból 1 vagy másfél órát attól függ milyen sebességgel nyomom. Soha nem voltam így felfűtve még szexuális értelemben. Normális ez egyáltalán?


20F



2020. dec. 1. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Simán csak gyökér vagy olyan mint egy állat, nem tudsz kulturáltan viselkedni.
2020. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Attól, hogy nem végzel intenzív fizikai munkát napi 8 órán át.
2020. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem átlagon jóval felüli a tesztoszteron termelésed, így mindíg teli van a tartályod friss ondóval. Annyira termelődik, hogy muszàj ürítenet.

Nem tudsz ezzel mit csinálni. Majd csillapodni fog idővel.

Még jó, hogy most nincs strand szezon. Álló répával szaladgàlnál fel s alá.

Én tavaly úgy jártam, hogy mivel nagyon jó testű, szép férfi vagyok, beálltam sorba lángosért.

Mögöttem egy feltehetően meleg ffi állt. Egyszer csak úgy hátba bökött, hogy majdnem előre estem.

2020. dec. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Ezen most felröhögtem. :D

2020. dec. 2. 04:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább akkor jó kedvvel, vidámsággal indult a napod.
2020. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!