Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét utan se...

Fitymaszűkület műtét utan se jon le TELJESEN a bor a makkomrol?

Figyelt kérdés
Átvágták a fékem, mert fitymaszűkületet állapítottak meg, meg lettem műtve. A műtét teljesen jól sikerült, szerencsére a fitymám megmaradt. Azóta (majdnem 2 honap)többször voltam az orvosomnál viziten, és szerinte is szépen gyógyult minden, jól sikerült. Habar lejon a makkom nagy reszerol a bor, a makk ala igy sem megy le, csak nagyon kozel hozza. Tehat kene meg 2 cm kb hogy teljesen a makk alatt legysn a bor. Ez normalis igy, vagy mit tegyek?
2020. dec. 8. 03:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza kontrollra.
2020. dec. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vagy nem sikerült a fitymaféket rendesen elvágnia, vagy nagyobb a baj, mint azt maga a doki is gondolta volna. Lehet hogy magát az egész fitymát el kell távolítani. Szóval én is azt mondom, hogy menj vissza.
2020. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a fékedet vágták át, azzal a fitymaszűkületed nem oldódik meg, csak a fék rövidsége. Vissza kell menned az orvoshoz! Feltehetően azt remélte, hogy a fitmyafék műtét is elegendő, ami egy kisebb műtét a fitymaszűkületi műtétekhez képest.
2020. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A dokik csak lankadt állapotában vízsgálják. Ha áll, látta volna más gond is van.Akár 1 kis bemetszést is ejthetett volna bőrön.
2020. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem fitymaszukulet van mutasd meg dokinak
2020. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
fék mellett van fityma szűkület is, a fitymát is rövidíttetned kell műtétileg... egy rendes doki megnézi merev állapotban is... kellemetlen de ez van... ez a munkája rengeteget lát
2020. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mem csinálta meg rendesen, - csak fèl munkát vègzett az orvosod!
2021. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!