Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Miért szerettek...

Férfiak! Miért szerettek odavizelni valahova tömegesen?

Figyelt kérdés
Van egy félreeső rész a buszpályaudvarunk mellett, egy romos épülettel. Férfiak tömegei járnak oda pisilni, gyakorlatilag mindig csurog a falán a pisi vagy körülötte vannak tócsák. Az egész környéke pedig iszonyatosan büdös.
2020. dec. 10. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem szeretem-nem szeretem kerdes.A palyaudvarok a csovesek, pialo emberek helye sokszor, nyilvan pisilni kell, akkor oda mennek, ahova tudnak.
2020. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért oda, mert ahogy írod is, az egy félreeső rész. A buszpályaudvar közepére mégse lehet.
2020. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Én azért szeretek lepisilni valamit, mert onnantól az az én területem.
2020. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 TR75 ***** válasza:
100%
Hát én nem szeretek.
2020. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon már szinte az összes nyilvános vécé használatáért fizetni kell. Ha hajléktalan vagy nagyon szegény lennék, akinek nem telik naponta többször a fizetős vécézésre, akkor lehet, hogy én is a kevésbé higiénikus, de legalább ingyenes megoldást választanám.
2020. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de amilyen rohadt drága a tömegközlekedés nem fogok még pluszban az általában ultra igénytelen budiért is fizetni.
2020. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert hová máshová? Ha van nyilvános WC akkor nem szóltam.
2020. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nyilvános wc, és valakinek nagyon kell, akkor az valahol meg fogja oldani. ÉN is volt már hogy bokorba pisiltem, mert nem bírtam volna tovább tartani. Ez nem feltétlenül mindig igénytelenség kérdése.
2020. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tartom nagyon gáznak, hogy ha valaki busszal utazik, ugyanúgy kellene fizetni a wc használatért.

Miért nem lehet a menetjegy felmutatásával egyszer ingyen igénybevenni a mosdót?

A vonat az más, mert a vonaton van nyilvános ingyenes wc.

Egy pisilésért meg nem nagyon fognak 200ft-ot fizetni, mikor egy bokor mögött is ki lehet engedni.

És a wc sem sokkal kulturáltabb, van ahol még kézmosó sincs, vagy kéztörlő.

2020. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
E célra ez a leg aktuálisabb.
2020. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!