Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Foglalkozzak még vele vagy...

Foglalkozzak még vele vagy már menthetetlen?

Figyelt kérdés

Az én problémám 2 évvel ezelőtt keződött

Volt egy petegségem és ezért nagyon patanásos voltam. Mostanra ez olyan szinten elmúlt hogy az arcomon semmi se látszódik és a hátamon se.

Viszon olay 1,5 éve (2019 júniusában) megjelent egy kettő kisseb pattanás a péniszem mellet és nem nagyon érdekelt. Úgy gondoltam hogy majd csak elmúlik.

Aztán nem múlt el és utána egyre több volt. Ez amúgy a combom és a nemiszervem között volt. A másik oldalon is volt már pár amikor elkezkezdtem mindig nagyon alaposan reggel este mosni.

Arról hogy segitett e azt nem tudom de mindig az volt hogy egyszer megjelent egyszer eltűntek amig ki nem alakultak ott valamilyen piros felületek amikből folyt a genny nem olyan durván de lehet látni. (oldalanként kettő)

Arról a nyárról nincsen több emlékem erről de arra emlékeztem hogy eggyik 2019 októberi napon arra mentem haza hogy nyilvánvalóan fájtal és utána úgy gondoltam hogy nem titkolhatom tovább emondom a szüleimnek.

Lehet nagyon nagyon nevetségesen hangzik de nállunk vagyis anyámmal soha nem beszélek az úgymondva felnőttesebb némákról. Semmi ilyenről egy szó se jön köztünk és ennek örülnék is ha nem lenne ez a problémám.

Utána természetesen halogattam mint egész eddigi életemben mindent. Viszont október után nem történt semmi más amit látnék egyszer előjöttek aztán eltűntek és ezt mindig. Online oktatás alatt is ugyan ez volt. Nyáron meg már azt hittem hogy megjavult.

És most december elején 1,5 évvel később arra keltem hogy fáj ha vizelek és mint ha be lenne gyulladva a péniszem belső része és büdös szag árad belőle. Nyilván ez után fogtam fel hogy mekkora is a probléma mert attól még hogy nem látom attól még ott lehet.

Most kezdtem el kezelni az itthoni krémekből és kivűlről olyan mint ha jobb lenne de belűlről. A péniszem még mindig piros néha de nem tudom hogy mit tegyek vele. A külső részt tudom kezelni de a belsőt csak szappanal mosom.

Nyilván a másfél év alatt eszméletlen nagy problémákat okozhattam magamnak és azon is gondolkozom hogy túl fogom e élni.

A kérdésem annyi lenne hogy: Foklalkozzak e vele még vagy menthető e vagy hadjam és éljem le ameddig tudom a szeretteimmel mert ez már menthetetlen?

Ha foglalkozzak vele akkor hogyan mennyek el bőrgyógyászhoz annyámal vagy esetleg apámmal? Esetleg tudtok hasonló vagy rosszab eseteket vagy én vagyok ilyen hülye hogy ilyet csinálok ennyi időn át?

Ha pedig nem érdemes már vele foglalkozni akkor mennyi időm van hátra és mit csináljak azzal a fájdalommal hogy hamarosan meg fogok halni? Ez az érzés nekem egyáltalán nem új mert töbször is szembe néztem a halállal nagyon semmilyen dolgok miatt ilyen fiatalon de azért ez sajnos mégis már más.

És kérlek akármilyen buta az az ember aki ezt a kérdést irta kérlek kultúráltan és megirhatjátok az öszintét csak azt hogy egy ilyen idióta ember meg is érdemli azt már eleget mondtam magamnak.

Viszont olyan kommenteket nagyon szivesen várok akik saját tapasztalatot mondanak vagy akik értenek is ehez.

16f



2020. dec. 13. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűseggel egy egyszerűen kezelhető gyulladásos betegseged, vírus vagy baktériumfertozesed lehet, de ezt csak orvos tudja megfelelően diagnosztizalni. Ebbe még senki nem halt bele, viszont nagyon kellemetlen tud lenni.


Keresd fel a gyerekorvost, 18 eves korig hozzá tartozol, és lehet hogy ő is tud neked rá írni fel gyógyszert és kenőcsöt, de lehet hogy továbbkuld urológiara, de mindenképp menj el, ne legyen nagyobb baj később.

2020. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha a tested több pontján jelentkezik, akkor érdemes lenne egy góckutatást végezni. Teljes labor és vizeletvizsgálat.

Felkeresni a bőr és nemibeteggondozót, illetve mivel maga a vizelet ürítése is fáj, így egy urológust is. Valami erősen gyulladást okoz a szervezetedben, ami a legtöbb esetben antibiotikumommal kezelhető, de az orvos fogja tudni megmondani hogy ez pontosan mi, és mi okozza.


Jól tetted hogy szóltál a szüleidnek. Irány velük a doki. Felhívjátok őket, elmondjátok hogy mi a panasz, és minél előbbi időpontot kértek, mivel fájdalmas is. Ha a járóbeteg ellátás sokára adna időpontot, akkor pedig magán doki. De mindenképpen orvos, és nem, nem fogsz belehalni.

2020. dec. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Kettes, véletlenül nekem írtad privátban, hogy küldjek képet róla, nem a kérdezonek.


Kérdező, remélem nem küldesz neki, ekkora perverz alakot!


Menj orvoshoz.

2020. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz meghalni de minel elobb el kell jutnod orvoshoz. Urológia es teljes labor, hormonokkal egyutt.

Meg ma hívd fel az orvosodat!

2020. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Továbbítanám a börgyógyász ismerősömnek, mivel nem igazán fog most tudni valószínűleg bejutni ellátásra max hónapokra kapna időpontot.


Szerinted gennyedző, piros combokra izgulok? Elég beteg ezek szerint a te fantáziád. Továbbá ha elolvasnád a levelet akkor otthoni kezelést és segítséget is írtam benne. Semmi perverzkedés nincs ebben. Mindenki magából indul ki. Plusz hetero vagyok, de ne zavarjon ez sem.

2020. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Ja igen. Otthoni kezelés, plusz küldj egy képet róla. 😂
2020. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!